Mecz niepokonanych drużyn przy Westfala

You are currently viewing Mecz niepokonanych drużyn przy Westfala

Po pierwszych czterech kolejkach LOTTO Superligi już tylko cztery ekipy są niepokonane. Wśród tych zespołów są  Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki oraz Energa Manekin Toruń. Obie drużyny spotkają się już w najbliższy wtorek o godzinie 18 w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a.

Oba zespoły wywalczyły również komplet punktów w swoich pojedynkach. Dzięki czemu ekipa z Torunia zajmuje pierwsze miejsce w LOTTO Superlidze, zaś  Dartom Bogoria drugie. Nasz zespół świetnie zaczął sezon pokonując już bardzo mocne zespoły z Jarosławia i Działdowa i to za trzy punkty ( 3:1). Świetnie w tych meczach zagrali Marek Badowski i Panagiotis Gionis, który wygrali wszystkie pojedynki singlowe. Panos do zwycięstwa Bogorię poprowadził w starciu na Podkarpaciu pokonując Patryka Zatówkę oraz najlepszego zawodnika LOTTO Superligi poprzedniego sezonu Kou Leia. Bany był bohaterem meczu z Dekorglassem, gdzie w pokonanym polu zostawił mających duże sukcesy na arenie międzynarodowej Chorwatów Wei Shihao oraz Andreja Gacinę.

Oprócz tej dwójki w meczu z Toruniem wystąpi zapewne ktoś z dwójki Pavel Sirucek i Miłosz Redzimski. W międzyczasie podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego zmierzą się jeszcze w niedzielę w Białymstoku z miejscowymi UKS Dojlidy. Zapewne ten mecz może mieć wpływ na to kto zagra we wtorkowym meczu przy Westfala.

Goście z kolei przyjadą do Grodziska Mazowieckiego w polskim składzie: Tomasz Kotowski, Konrad Kulpa, Damian Węderlich oraz Przemek Walaszek. Bardzo dobry początek sezonu notuje szczególnie leworęczny Kulpa, który oprócz Gionisa i Badowskiego jest do tej pory jedynym niepokonanym zawodnikiem w LOTTO Superlidze. Trzeba jednak pamiętać, że jednak zespół z Grodu Kopernika nie mierzył się jeszcze z najmocniejszymi drużynami LOTTO Superligi.

Mecz pomiędzy Bogorią, a Energą zapowiada się bardzo interesująco dla kibiców, na których oprócz tenisowego spektaklu będą czekać konkursy z nagrodami. Do zobaczenia we wtorek o godzinie 18 w Hali Sportowej przy ulicy Westfala 3a.