Świetne występy II i III drużyny Bogorii

You are currently viewing Świetne występy II i III drużyny Bogorii

Sezon ligowy jest bardzo udany jak do tej pory dla wszystkich drużyn Dartom Bogorii. W LOTTO Superlidze nasi zawodnicy są blisko zwyciężenia w I rundzie sezonu zasadniczego, zaś w I lidze kobiet nasze dziewczyny plasują się na drugim miejscu. W ich ślady idzie Bogoria II oraz Bogoria III, które w II i III lidze są niepokonane.

Zacznijmy od II zespołu Bogorii. W tym sezonie młodzi zawodnicy Bogorii wsparci Przemkiem Sałacińskim (do drużyny dołączył przed tym sezonem) walczyć będą o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W czterech pierwszych spotkaniach ligowych odnieśli oni cztery przekonujące zwycięstwa. Dwa spotkania zwyciężyli w stosunku 8:2 ( z Spójnią Warszawa i Victorią Płock) oraz dwa 9:1 ( z Orłem Siedlin i Tęczą Budki Piaseckie). Co ciekawe aż czwórka z naszych zawodników nie doznała jeszcze żadnej porażki singlowej. Są to Patryk Pyśk, Przemek Sałaciński, Michał Gawlas oraz Miłosz Redzimski.

Głównym rywalem do awansu Bogorii będzie KTS Nowy Dwór Mazowiecki. To właśnie z tą drużyną spotkamy się w najbliższą niedzielę 29 listopada w sali przy ulicy Kilińskiego 8a w Grodzisku Mazowieckim. Zespół z Nowego Dworu Mazowieckiego również jest niepokonany do tej pory w II lidze i odniósł pięć zwycięstw. Początek meczu na szczycie II ligi o godzinie 11.

Równie skuteczna w rozgrywkach III ligi jest Bogoria III. Trzy zwycięskie spotkania oraz świetny bilans małych gier 24:7 jak na razie daje drużynie prowadzonej przez Zbigniewa Grześlaka trzecie miejsce w tabeli. Najwięcej problemów naszej drużynie sprawił zwycięski pojedynek 8:3 z KS Nadarzyn. Spośród wszystkich zawodników najlepiej radzi sobie na razie Adrian Majchrzak. Adrian, który niedawno świętował 21 urodziny do tej pory wygrał wszystkie 6 gier singlowych. Oprócz niego i trenera Zbyszka w spotkaniach wystąpili: Adam i Krzysztof Stąporek, Jacek Mitas, Michał Gawlas oraz Mikołaj Giereło. Co ciekawe najbliższym przeciwnikiem Bogorii III będzie drugi zespół KTS Nowy Dwór Mazowiecki. Spotkanie to podobnie jak mecz na szczycie II ligi odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 11. Więcej informacji o wynikach ligowych drużyn Bogorii można znaleźć na stronie Mazowieckiego Związku, pod poniższym linkiem:

 http://ligi.mzts.pl/