Znany terminarz LOTTO Superligi na II rundę

You are currently viewing Znany terminarz LOTTO Superligi na II rundę

Od spotkania z AZS AWFIS Baltą Gdańsk 8 stycznia Dartom Bogoria zainauguruje II rundę zasadniczą LOTTO Superligi w grupie mistrzowskiej. W drugiej części sezonu nasz zespół rozegra pięć spotkań, w tym dwa we własnej hali. Następnie zespoły przystąpią do fazy play-off.

Przypomnijmy, że  podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego wygrali I rundę z dorobkiem 32 punktów. Te punkty przechodzą do drugiej, gdzie zespoły w grupie mistrzowskiej będą walczyć o dwa pierwsze miejsce, które dadzą przepustkę od razu do półfinału fazy play-off. Drużyny z miejsc 3-6 o tą przepustkę będą walczyć w dodatkowym dwumeczu. Aktualnie Bogoria o dwa punkty wyprzedza Dekorglass Działdowo oraz o trzy UKS Dojlidy Białystok.

Styczeń będzie bardzo pracowitym miesiącem dla naszych tenisistów stołowych. Od 8 do 17 stycznia zagrają oni aż cztery spotkania. 15 i 17 stycznia zagramy we własnej hali odpowiednio z Dojlidami i aktualnym Mistrzem Polski Sokołów S.A. Jarosław. Bardzo ciekawie zapowiada się również spotkanie 10 stycznia, kiedy to Bogoria na wyjeździe zmierzy się z Dekorglassem Działdowo. Runda rewanżową Bogoria zakończy 19 marca rywalizacją z LOTTO ZOOleszcz Gwiazdą Bydgoszcz na wyjeździe.

Przypomnijmy, że w zeszłym przedwcześnie zakończonym sezonie Bogoria wywalczyła Drużynowe Mistrzostwo Polski. Mistrzem była drużyna z Jarosławia, a najniższym stopniu podium znaleźli się zawodnicy Dekorglassu Działdowo. W linku poniżej terminarz z tabelą na drugą rundę:

https://www.pzts.pl/rozgrywki-ligowe/liga/?id=43