W niedzielę wspólny trening Akademii

You are currently viewing W niedzielę wspólny trening Akademii

21 lutego od godziny 10 w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a będzie odbywać się wewnętrzny trening dla wszystkich adeptów naszego klubu. Dzieci będą podzieleni na różne kategorie w zależność od ich aktualnych umiejętności.

Będzie to pierwszy wspólny trening Akademii Tenisa Stołowego Bogorii w tym roku. Trening w formie turnieju, który będzie możliwością gier kontrolnych przed zbliżającymi się zawodami o Grand Prix Polski w kategoriach młodzieżowych. Dodatkowo głównym założeniem imprezy jest integracja wszystkich dzieci na co dzień trenujących w naszym klubie.

Oczywiście najmłodsze dzieci dopiero zaczynające swoją przygodę z tenisem stołowym będą miały przygotowane różnego rodzaju gry i zabawy zręcznościowe. Starsi z kolei zagrają standardowy trening na punkty. Organizatorzy niedzielnego spotkania dla wszystkich zawodników przygotują upominki, zaś dla najlepszych w poszczególnych kategoriach medale, dyplomy, a także nagrody rzeczowe. W trakcie treningu obecni będą trenerzy, którzy z ciekawością będą obserwować jakie postępy w ostatnim czasie poczynili ich podopieczni. Będą również mogli zaobserwować które techniki oraz rzeczy należy wzmocnić przed zbliżającymi się turniejami ogólnopolskimi.

Zapisy na turniej : dominik.wieczorek@bogoriagrodzisk.pl, edyta.skoczen@bogoriagrodzisk.pl

 

Wszystkie trenujące w naszym klubie dzieci serdecznie zapraszamy. Zadanie publiczne dofinansowane z budżetu Gminy Grodzisk Mazowiecki