Widać postępy i zaangażowanie całej drużyny

You are currently viewing Widać postępy i zaangażowanie całej drużyny

W weekend zawodniczki Dartom Bogorii wygrały dwa ważne spotkania ligowe. W Wielkopolsce dziewczyny pokonały najpierw 9:1 Stellę Niechan Gnizezno, a dzień później równie przekonująco 8:2 LKTS Luvenę Luboń. Specjalnie dla nas spotkania podsumowała kapitan naszej I-ligowej drużyny Aleksandra Falarz.

Ze spotkań wyjazdowych wróciliśmy z dwoma zwycięstwami. Ważniejsze od samych wyników są jednak postępy i zaangażowanie całej drużyny. Z meczu na mecz tworzymy coraz to lepszą atmosferę, wspieramy się  i to przekłada się na dobre indywidualne mecze.

O swoich grach mogę powiedzieć, że czuje większą dojrzałość i coraz lepiej panuje nad emocjami. Skupiam się na taktyce, utrzymaniu koncentracji. Wzmocniłam atak ze strony bekhendowej dzięki czemu mam większa możliwość zaskoczyć przeciwnika. Zdrowotnie nie mogę narzekać, przy odpowiedniej regeneracji i krótszych jednostkach treningowych utrzymuje regularność gry.

Bardzo zależy mi też na tym, aby być wsparciem dla całej drużyny w szczególności, że dla dziewczyn jest to pierwszy sezon w tej lidze rozgrywek. Wierze, że jesteśmy w stanie wygrać 1 ligę i zagrać w barażach o ekstraklasę.