Świetna zabawa w trakcie wspólnego treningu Akademii

You are currently viewing Świetna zabawa w trakcie wspólnego treningu Akademii

Ponad 40 dzieci spotkało się w niedzielny poranek w hali sportowej przy ulicy Westfala na wspólnym treningu wszystkich grup naszej Akademii Tenisa Stołowego. Oprócz dobrej zabawy nie zabrakło sportowej rywalizacji i zwycięzców w różnych kategoriach.

Obecni na hali trenerzy podzielili wszystkie dzieci na trzy kategorie pod względem poziomu oraz wieku. Bardzo przyjemnie się oglądało gdy w jednej części sali najmłodsze dzieci wykonywały zadania przygotowane przez trenera Pawła, zaś w drugiej medaliście Mistrzostw Województwa oraz Mistrzostw Polski walczyli z dużym zaangażowaniem w grze na punkty.

Bardzo cieszy duża ilość najmłodszych dzieci z zerówek, które mają zajęcia z trenerem Pawłem oraz Adamem w ramach naszej nowej inicjatywy Kinder Pingiel. Widać było, że przygotowane zadania sprawiają im dużą frajdę. Przy okazji mogli oni podpatrzeć jak grają ich starsi koledzy, którzy tenis stołowy trenują wyczynowo od kilku lat. W trakcie turnieju nasz fotograf Marcin Masalski robił również dzieciom zdjęcia, które są już dostępne na naszym facebookowym profilu. Przy okazji zapraszamy do polubienia naszej strony w mediach społecznościowych, po to by być na bieżąco z różnymi informacjami dotyczącymi naszego klubu i Akademii.

Dla wszystkich dzieci organizatorzy przygotowali liczne upominki, zaś dla czterech najlepszych a każdej kategorii medale, puchary oraz wartościowe nagrody rzeczowe. Nie obyło się bez podium, gdzie dzieci były nagradzane. Bardzo cieszymy się, że pomimo pandemii dopisała frekwencja, a wszystkich obecnym dziękujemy za stworzenie świetnej atmosfery przez trwanie całych zawodów. Zadanie publiczne dofinansowane z budżetu Gminy Grodzisk Mazowiecki.