VII edycja Pingla Cup 12-13 czerwca

  • Post category:Pingla Cup
You are currently viewing VII edycja Pingla Cup 12-13 czerwca

Poznaliśmy datę największego i najbardziej wyjątkowego turnieju tenisa stołowego dla Skrzatów i Żaków. Tym razem dzieci z całej Polski będą mogli zawitać do hali sportowej przy ulicy Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim w drugi weekend czerwca.

Organizatorzy do końca zastanawiali się jaki termin będzie najlepszy dla dzieci, rodziców oraz trenerów. Ostatecznie termin padł na 12 (turniej Skrzatów) i 13 (turniej Żaków) czerwca. W te dni nie odbywają się Mistrzostwa Polski w żadnej kategorii wiekowej, dlatego ten termin wydawał się organizatorom najlepszy.

Jak co roku postaramy się przygotować dla dzieci, rodziców i trenerów moc atrakcji, konkursów i dobrej zabawy. Planujemy wprowadzić nowe rzeczy, które sprawią, że turniej będzie jeszcze bardziej wyjątkowy i dzieci będą go wspominać jak najlepiej. Z pewnością część rzeczy, do których was przyzwyczailiśmy zostanie niezmieniona. Nie zabraknie warsztatów dla trenerów. Konkursów zręcznościowych z wartościowymi nagrodami dla dzieci i rodziców. Na pewno też na sali pojawią się zawodnicy pierwszej drużyny Bogorii, którzy należą do światowej czołówki tenisa stołowego. Co więcej pojawią się po to by pograć i na luzie spędzić czas z młodymi adeptami tenisa stołowego.

Jak zawsze postaramy się by dzieci grały w warunkach stworzonych profesjonalistów, w najbardziej prestiżowych zawodach. Aż 16 obniżanych stołów na całej hali, w tym dwa specjalne – w centralnym miejscu i na czerwonej, profesjonalnej wykładzinie. Nie zabraknie również banerów i wielu reklam dodających naszym zawodom prestiżu. W dalszym ciągu przeprowadzane będą wywiady. Praktycznie wszyscy będą przepytywani przez naszego szalonego reportera. Większość dzieci ma możliwość debiutu w tej roli. Wywiady później dostępne będą w serwisie YouTube (na kanale Bogoria Grodzisk Mazowiecki) oraz w mediach społecznościowych klubu (Facebook-Pingla Cup), Przeprowadzanie wywiadów świadczy o profesjonalnej organizacji” – mówili rodzice i trenerzy w poprzednich latach.

Jak co roku postaramy się zadbać o świetną atmosferę, tak by każdy uczestnik, rodzic i trener wyjechał z naszej hali zadowolony. Zachęcamy do przeglądania profilu Pingla Cup na facebooku. Tam będą pojawiać się informacje dotyczące terminu. Planujemy również przeprowadzać konkursy facebookowe przed rozpoczęciem zawodów. Głównie dotyczyć będą one wspomnień z poprzednich edycji. Także, bądźcie czujni i rezerwujcie sobie weekend 12-13 czerwca. Do zobaczenia.