Z beniaminkami na początek nowego sezonu LOTTO Superliga

Spotkaniem z KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów na wyjeździe 3 września (godz. 18) drużyna Bogorii zainauguruje sezon 2021/2022 w LOTTO Superlidze. We wrześniu podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego zagrają aż cztery spotkania w polskiej lidze.

Z czterech spotkań wrześniowych, aż dwa nasi gladiatorzy zagrają z głównymi rywalami do Mistrzostwa Polski. W drugiej kolejce 5 września tenisiści Bogorii udadzą się do Działdowa na spotkanie z miejscowym Dekorglassem. Spotkania tych dwóch zespołów od kilku lat elektryzują wszystkich kibiców tenisa stołowego w kraju. Wszyscy mają jeszcze w pamięci ostatni finał LOTTO Superligi, kiedy to Dekorglass zwyciężył 3:1, po czterech zaciętych grach singlowych.

Kolejny hit LOTTO Superligi zostanie rozegrany w naszej hali sportowej przy ulicy Westfala 3a. Tym razem rywalem naszej drużyny będzie Sokołów S.A. Jarosław. Spotkanie to odbędzie się 12 września w niedzielę o godzinie 16. Nie będzie to pierwszy mecz nowego sezonu w Grodzisku Mazowieckim. Dwa dni wcześniej zawodnicy trenera Redzimskiego zagrają u siebie z Morlinami Ostróda, który po dwóch sezonach absencji wracają do rozgrywek LOTTO Superligi.

W nowym sezonie LOTTO Superligi zagra aż czternaście drużyn. Po pierwszej rundzie zostaną one podzielone na dwie grupy, mistrzowską oraz spadkową. W obu zagra po siedem drużyn. Następnie wszystkie drużyny z grupy mistrzowskiej oraz jedna, najlepsza z grupy spadkowej zagrają w fazie play-off. Władze LOTTO Superligi zdecydowały, że w tym sezonie zagra więcej drużyn w tzw. playoffach. Poniżej dokładny terminarz gier Dartom Bogorii we wrześniu:

3 września (piątek) godz. 18 KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów (wyjazd)

5 września (niedziela) godz. 16 KS Dekorglass Działdowo (wyjazd)

10 września (piątek) godz. 18 Morliny Ostróda (dom)

12 września (niedziela) godz. 16 Sokołów S.A. Jarosław / PKS Kolping FRAC Jarosław (dom)