Sobotni Piknik Bogorii w Parku Skarbków

You are currently viewing Sobotni Piknik Bogorii w Parku Skarbków

Moc atrakcji czeka jutro na uczestników naszego pikniku rodzinno-sportowego. Od godziny 11 w grodziskim Parku Skarbków czekać trenerzy oraz młodzi zawodnicy Bogorii.

Celem pikniku jest oczywiście promowanie naszej pięknej dyscypliny oraz całej społeczności Bogorii. W trakcie pikniku będzie można pograć w tenisa stołowego za darmo. Trenerzy będą mieli ze sobą cały sprzęt do gry więc wystarczy jedynie wasze dobre nastawienie. Planowane są również różnego rodzaju konkursy i turnieje z nagrodami. Nie zabraknie również zabaw oraz zadań zręcznościowych dla najmłodszych dzieci.

Każdy kto przyjdzie jutro do Parku Skarbków znajdzie coś fajnego dla siebie. Inną atrakcją będzie możliwość zmierzenia się z adeptami naszej Akademii Tenisa Stołowego, którzy w swoim dorobku mają już medale Mistrzostw Polski. Oprócz tego możecie się dowiedzieć i zobaczyć jak wygląda ich profesjonalny trening na co dzień. Cała akcja potrwa do godziny 16. Dla przybyłych osób udostępnione będą dmuchańce oraz zjeżdżalnie, tak by każdy znalazł coś dla siebie. Warto spędzić ostatni weekend wakacji na sportowo w miłej atmosferze. Wydarzenie wspierane jest przez gminę Grodzisk Mazowiecki i Centrum Kultury w naszym mieście. Środki przeznaczone są również przez Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu.