Od poniedziałku ruszają Ferie z Rakietką

You are currently viewing Od poniedziałku ruszają Ferie z Rakietką

Nieważne ile Twoje dziecko ma lat, nieważne czy kiedykolwiek grało w tenisa stołowego lub świetnie sobie radzi w tej dyscyplinie sportu. Jeśli tylko chce aktywnie spędzić ferie zimowej to „Ferie z Rakietką” są idealną możliwością dla Twojej pociechy. Od poniedziałku startujemy z otwartymi zajęciami dla osób poniżej 18 roku życia w Hali Sportowej przy ulicy Westfala 3a.

Trening dla dzieci i młodzieży odbywać się będą w pierwszym tygodniu ferii codziennie od poniedziałku do piątku. Będą one prowadzone przez trenera naszej Akademii Tenisa Stołowego Pawła Szelińskiego w godzinach 12.15-13.15. Wystarczy mieć ze sobą strój sportowy, obuwie na zmianę oraz rakietkę do tenisa stołowego. Jeśli dziecko nie będzie miało swojej rakietki, ewentualnie będzie można ją wypożyczyć u trenera Pawła.

Zajęcia są całkowicie bezpłatne, a zadanie dofinansowane jest ze środków gminy Grodzisk Mazowiecki. W ostatnich naszych akcjach bezpłatnych treningów w wakacje udział brało około 20 dzieci w różnym wieku. W tym roku również liczymy na dobrą frekwencję, a trener Paweł na pewno zadba by wszystkie dzieci pozytywnie zmęczone wychodziły z każdych zajęć. Zapraszamy już w najbliższy poniedziałek 31 stycznia na godzinę 12.15 do hali sportowej przy ulicy Westfala 3a.