19 marca turniej Akademii Tenisa Stołowego

You are currently viewing 19 marca turniej Akademii Tenisa Stołowego

Dobra zabawa i sportowa rywalizacja. To gwarantują turnieje naszej Akademii Tenisa Stołowego. Udział w nich biorą dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tenisem stołowym oraz również te, które biorą już udział w zawodach wojewódzkich, ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych.

Tym razem naszej turniej odbędzie się hali sportowej przy ulicy Westfala 3a. Zmagania rozpoczną się o godzinie 10. Wówczas ruszą konkurencję sprawnościowe z piłeczką dla najmłodszych dzieci. W tym samym czasie turniej gry na punktów rozpoczną również dzieci z rocznika 2013 i młodsze oraz 2010 i młodsze.

O 12.30 z kolei zaplanowany jest turniej dla starszych zawodników, którzy grają we wspomnianych turniejach z zawodnikami innych klubów. Udział w turnieju jest oczywiście całkowicie bezpłatny. Wystarczy mieć ze sobą rakietkę oraz buty na zmianę. Dla wszystkich startujących dzieci przewidziane są upominki, zaś dla najlepszych dzieci w każdej kategorii nagrody rzeczowe. Zapisów do turnieju można dokonywać na adres mailowy biuro@bogoriagrodzisk.pl. Zapisy trwają do 17 marca (czwartek).

Warto być trochę wcześniej by przygotować się do zmagań. Partnerami wydarzenia są gmina Grodzisk Mazowiecki oraz firmy Czarpol i MPM. Zadanie publiczne współfinansowane z budżetu gminy Grodzisk Mazowiecki.