Czas na operację ćwierćfinał fazy play-off

8 i 10 kwietnia tenisiści Bogorii zagrają dwumecz o awans do fazy medalowej LOTTO Superligi. Rywalem podopiecznych trenera Tomasza Redzimskiego będzie siódmy zespół fazy zasadniczej Superligi Sokołów S.A. Jarosław. Drugi mecz 10 kwietnia zostanie rozegrany w Grodzisku Mazowieckim.

Przypomnijmy, że w sezonie zasadniczym tenisiści Bogorii zaprezentowali się ze świetnej strony, zajmując w niej wysokie drugie miejsce. Mecze z ekipą z Jarosławia były jednak bardzo wyrównane. W Grodzisku Mazowieckim zwyciężyliśmy 3:2, po dwóch punktach Panosa i wygranej debla Marek Badowski/Miłosz Redzimski. W Jarosławiu to rywale byli jednak górą w takim samym stosunku (ponownie komplet dwóch oczek wywalczył Gionis).

Grodziskich kibiców może cieszyć bardzo dobry występ kapitana Marka Badowskiego w 90. Indywidualnych Mistrzostwach Polski. Popularny Bany dotarł w nich do finału singla i miksta, po drodze rozgrywając wiele świetnych gier. Co więcej w ostatnim czasie Markowi nie doskwiera ból kontuzjowanego biodra i może trenować na 100 procent. Niestety w półfinałowym meczu z Markiem kontuzji śródręcza dostał inny tenisista Miłosz Redzimski. Miłosz w Częstochowie również rozgrywał świetny turniej i kolejny raz wywalczył brązowy krążek mistrzostw kraju. Młody Redzimski przez kilka tygodni będzie miał jednak gips i w rywalizacji z Sokołami na pewno nie zagra.

Pod jego nieobecność trener będzie wybierał podstawowy skład spośród Panosa, Marka, Pavla Sirucka, Suna Shiyu i Michała Gawlasa. Wiemy, że Gionis z Markiem są w wysokiej dyspozycji. Na pewno liczymy również na dobrą grę Pavla, który w barwach Bogorii będzie rozgrywał ostatnie spotkania. Od następnego sezonu Siru przenosi się do czeskiej drużyny HB Ostrov Havlickov Brod. Jeśli chodzi o naszych rywali to w składzie Kamila Dziukiewicza powinien się pojawić Mateusz Czernik, a także ktoś z zagranicznej czwórki Eric Jouti, Grigory Vlasov, Konstantinos Angelakis i Sathiyan Gnanasekaren. Cała zagraniczna czwórka gra na wysokim poziomie i może naszym zawodnikom napsuć wiele krwi.

Z pewnością jednak nasi gladiatorzy dadzą z siebie wszystko i zawalczą o awans do półfinału fazy play-off. Zapraszamy 10 kwietnia na godzinę 16 by wspierać naszą drużynę w ważnym meczu.