Ruszyły zapisy do VIII edycji Pingla Cup

  • Post category:Pingla Cup

plakat Pingla Cup.jpg

 
Za nieco ponad miesiąc w nowej hali widowiskowo-sportowej odbędzie się największy ogólnopolski turniej dla Skrzatów i Żaków. Dziś z kolei startujemy z oficjalnymi zapisami do zawodów, które zostaną rozegrane 17 i 18 września. Dokonywać ich można przez oficjalną stronę zawodów bogoriagrodzisk.pl/pinglacup.
 
Prezentujemy również oficjalny plakat turnieju, który klub Bogoria organizuje nieprzerwanie od 2015 roku. VIII edycja zostanie rozegrana na nowej hali, która może pomieścić nawet 5000 widzów. Co więcej, nasze zawody będą pierwszymi oficjalnymi rozgrywkami sportowymi na nowej hali. Ten fakt, podkreśla również jak Pingla Cup jest ważny dla władz naszej gminy.
 
Najważniejszymi bohaterami turnieju będą po raz kolejny dzieci. To właśnie dla nich wkładamy swoją ciężką pracę. Liczymy ponownie na ich uśmiechy i mamy nadzieję, że po VIII edycji z jeszcze większą pasją będą uprawiać tenis stołowy.
 
W tym celu zorganizujemy kolejny rok z rzędu wywiady, liczne konkursy oraz stworzymy warunki, w których grali najlepsi zawodnicy w Europie. Nie zabraknie również gwiazd naszej pierwszej drużyny, które z chęcią pograją z uczestnikami naszego turnieju.
 
Ważna informacja dotycząca zawodów. Dokonywać ich można poprzez formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie Pingla Cup. Zapisów można dokonywać do 7 września, po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane. Link do zapisów poniżej: