VIII edycja Pingla Cup informacja prasowa

  • Post category:Pingla Cup

Już tylko trzy tygodnie dzielą nas od rozpoczęcia po raz ósmy turnieju Pingla Cup. Impreza od kilku lat uważana jest za największy ogólnopolski turniej Skrzatów i Żaków w kraju. Zapisy do turnieju upływają 7 września.

Jak zawsze organizatorzy zawodów liczą, że do Grodziska Mazowieckiego przybędzie jak największa ilość dzieci. W zeszłym roku w dwóch kategoriach wiekowych zgłosiło się ponad 230 zawodników i zawodniczek. W tym roku liczymy na jeszcze większą ilość zgłoszeń. Turniej zostanie rozegrany na nowej hali sportowo-widowiskowej przy ulicy Sportowej 34. Dużo większa hala sprawi, że będzie można ustawić naprawdę dużą ilość stołów (około 20), dzięki czemu zawody będą przeprowadzane jeszcze sprawniej.

Jeśli chodzi o atrakcje w turnieju, organizatorzy postawią na sprawdzone rozwiązania. Dla dzieci oprócz rywalizacji w doskonałych warunkach, przeprowadzimy konkursy zręcznościowe z nagrodami oraz licytacje czołowych zawodników Europy. Pojawi się również jeden z zawodników pierwszej drużyny Bogorii i zagra kilka wymian z wszystkimi chętnymi dziećmi. Dla rodziców i trenerów przeprowadzone zostaną warsztaty, w trakcie których trenerzy Bogorii przedstawią różne zagadnienia dotyczące techniki i prawidłowego szkolenia dzieci w wieku 7-12 lat.

W hali również pojawi się jak zawsze szalony reporter, który będzie chciał przeprowadzić jak największą ilość rozmów z dziećmi, rodzicami oraz trenerami. Zapowie on również uczestników zawodów, którzy będą mogli się poczuć jak prawdziwe gwiazdy. Więcej informacji w tym komunikat organizacyjny turnieju można znaleźć na oficjalnej stronie turnieju, pod poniższym linkiem:

https://bogoriagrodzisk.pl/pinglacup/

Ważna informacja dotycząca zawodów. Dokonywać ich można jedynie poprzez formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie Pingla Cup. zapisów można dokonywać do 7 września, po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane. Co więcej ilość miejsc jest ograniczona dlatego nie warto zwlekać z zapisami do ostatniej chwili. Link do zapisów poniżej:

http://zapisy.bogoriagrodzisk.pl/