Gladiatorzy zagrają w niedzielę na Westfala

Długo fani Bogorii czekali na mecz swojej drużyny w rozgrywkach LOTTO Superligi. Do tej pory nasi tenisiści rywalizowali wyłącznie na wyjeździe. W dziewiątym meczu ligowym wreszcie podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego zagrają przy Westfala 3a. 20 listopada ich rywalem będzie AZS Politechnika Rzeszów. Początek meczu o godzinie 16.

Rywalizacją z Politechniką nasi zawodnicy zakończą maraton gier w tym tygodniu. We wtorek starciem z HB Ostrov Havlickuv Brod zainaugurowali zmagania w Lidze Mistrzów. Odnieśli w nim bardzo ważne zwycięstwo 3:1 i liczą się w walce o awans do półfinału tych elitarnych rozgrywek. Wczoraj z kolei Panos, Jang i Miłosz poszli za ciosem i odnieśli wygraną w LOTTO Superlidze z TTS Petralaną Bytom. Każdy z trójki wyżej wymienionych zawodników dołożył po cennym punkcie.

Cel spotkania z AZS Politechniką Rzeszów jest tylko jeden, zwycięstwo za trzy punkty. Wszyscy nasi zawodnicy w tym sezonie prezentują się bardzo dobrze. Miłosz Redzimski i Michał Gawlas, każdego dnia są lepsi i już są wstanie pokonywać najlepszych zawodników LOTTO Superligi. Panos zapomniał już od urazie Achillesa i cały czas zachwyca nas świetnymi akcjami. A w obwodzie jest również Jang Seongil, który ma bardzo wysokie umiejętności. Do tego Tomasz Redzimski zawsze podkreśla, że przy Westfala czują się doskonale i gra przed własnymi kibicami ich uskrzydla.

W niedzielę o godzinie 16 liczymy na waszą obecność i doping w pierwszym meczu Bogorii sezonu 2022/2023 na Westfala. Hala pięknie prezentuje się po remoncie i sprzyja komfortowemu oglądaniu tenisa stołowego na najwyższym poziomie.