Ostatnie mecze Bogorii w roku


19 grudnia o godzinie 18 Bogoria zagra ostatni mecz we własnej hali sportowej przy ulicy Westfala 3a. Rywalem będzie Akademia Zamojska Zamość. Przed świętami podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego na wyjeździe zmierzą się jeszcze z Palmiarnią Zielona Góra.

Tenisiści Bogorii przystąpią do tego meczu trzy dni po wyjazdowym starciu z Borussią Dusseldorf, gdzie po niezłej grze ulegli Mistrzowi Niemiec 1:3. W poniedziałkowym meczu przy Westfala kibice przy stole nie zobaczą niestety Panagiotisa Gionisa. Panos w Grecji przechodzi dokładne badania kontuzjowanego Achillesa. Nie wiadomo jeszcze, jak długo będzie musiał pauzować od gry. W związku z tym trener Tomasz Redzimski desygnuje do gry młodych zawodników z Miłoszem Redzimskim na czele. Gotowi do gry są również Michał Gawlas oraz Jacek Mitas, czyli aktualni Mistrzowie Polski Juniorów w drużynie.

Przed poniedziałkowym starciem Bogoria plasuje się na drugim miejscu w tabeli LOTTO Superligi. Jedynie Dekorglass Działdowo wyprzedza grodziskich gladiatorów. Nasi rywale z Zamościa z kolei plasują się na ósmym miejscu, cały czas liczą się w walce o awans do fazy play-off LOTTO Superligi. Każdy punkt dopisany do tabeli dla Akademii Zamojskiej jest na wagę złota. W składzie zespołu w ostatnich meczach byli Piotr Chodorski, Przemek Walaszek, Andrew Baggaley oraz trenujący w Grodzisku Mazowieckim Kuba Folwarski. Mecz grodziskich młodych wilków, z doświadczonymi graczami z Zamościa zapowiada się bardzo interesująco. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na ostatni mecz Bogorii we własnej hali w 2022 roku.

Trzy dni później z kolei w Wieliczce Bogoria zagra z Palmiarnią Zielona Góra. Miejsce meczu jest wyjątkowe, bo zmagania odbędą się w słynnej kopalni soli. Niewątpliwie jest to dosyć niespotykana sceneria do gry w tenisa stołowego. Będzie to również doskonała promocja pięknej dyscypliny sportu, jaką niewątpliwie jest tenis stołowy. Początek meczu o godzinie 18, a transmisji można szukać na stronie internetowej: superliga.com.pl