Pingla Cup informacja prasowa

You are currently viewing Pingla Cup informacja prasowa

W dniach 17-18 hala sportowa przy ulicy Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim będzie gospodarzem IX edycji turnieju Pingla Cup. Klub Sportowy Bogoria po raz kolejny zorganizuje największy ogólnopolski turniej dla Skrzatów i Żaków.

W tym roku startować będą dzieci z roczników 2014 i młodsi (Skrzaci) oraz 2012 i młodsi (Żacy). Jak co roku główną myślą przewodnią będzie wytworzenia wśród dzieci marzenia o mistrzostwie. W turnieju Pingla Cup nie chodzi jedynie o rywalizację wśród dzieci, ale również o to by świetnie się bawiły i po każdym turnieju jeszcze chętniej wracały na treningi tenisa stołowego. Organizatorzy zapewnią dzieciom warunki w jakich na co dzień swoje mecze rozgrywa zespół aktualnych Drużynowych Mistrzów Polski. Specjalna wykładzina do gry, wywiady, możliwość zagrania z zawodnikiem LOTTO Superligi. To tylko jedne z nielicznych atrakcji jakie czekają na uczestników IX edycji Pingla Cup.

Atrakcje czekają również na rodziców i trenerów. Na nich w Grodzisku Mazowieckim czekać będą konkursy zręcznościowe oraz warsztaty trenerskie. Pingla Cup nie tylko ma bawić, ale także uczyć. Integracja środowiska trenerskiego i wymiana myśli szkoleniowej służy rozwojowi całego środowiska. Oprócz turniejów singlowych odbędą się również zmagania w grach podwójnych. Każdy z uczestników turnieju ma gwarancję rozegrania przynajmniej 5 gier. Dla wszystkich przygotowane są pakiety startowe, zaś dla najlepszych w danej kategorii wartościowe nagrody rzeczowe. Wszystkie informacje dotyczące zawodów można znaleźć na oficjalnej stronie turnieju.