Kolejna edycja Pingla Cup zakończona sukcesem

You are currently viewing Kolejna edycja Pingla Cup zakończona sukcesem

Blisko 210 Skrzatów i Żaków z całej Polski brało udział w IX ogólnopolskiej edycji turnieju Pingla Cup. Zawody, które organizowane są przez klub sportowy Bogoria po raz kolejny okazały się organizacyjnym sukcesem.

Przygotowania do zmagań sportowych rozpoczęły się już w piątek z samego rana. Duże zaangażowanie wolontariuszy sprawiło, że po raz kolejny młodzi zawodnicy mogli grać w doskonałych warunkach. Takich, w których w rozgrywkach ligowych oraz europejskich mogą grać seniorzy Bogorii.

Oficjalnego otwarcia turnieju dokonali Starosta Grodziski Marek Wieżbicki, Kierownik Hali Westfala Marek Masłowski oraz Prezes Klubu Dariusz Szumacher. Nie zabrakło pokazów tanecznych, a wprowadzenie do imprezy przeprowadził trener Tomasz Redzimski. Na koniec otwarcia zostało oczywiście pamiątkowe zdjęcie i w tym momencie Skrzaci i Żacy mogli rozpocząć rywalizację przy stole.
W trakcie dwóch dni rozegrano setki gier, którym towarzyszyły ogromne emocje. Często po grach płakali zarówno przegrani, jak i wygrani. Humory poprawiały wywiady oraz maskotka zawodów, która rozegrała mecz pokazowy. Rodzice i trenerzy mogli z kolei uczestniczyć w warsztatach technicznych oraz psychologicznych.

Wszystkim uczestnikom IX edycji należą się ogromne gratulacje sportowej i walecznej postawy. Ogromne podziękowania z kolei dla wolontariuszy, którzy w pocie czoła ciężko pracowali by kolejny turniej Pingla Cup mógł odbyć się bez przeszkód. Dlatego wszystkim młodym zawodnikom Bogorii, ich rodzicom i zawodnikom Grodziskiej Ligi Amatorów serdecznie dziękujemy.
Wszystkie wyniki gier, można znaleźć na oficjalnej stronie turnieju, pod poniższym linkiem:
https://bogoriagrodzisk.pl/pingla-cup/