12 sierpnia II turniej o Grand Prix Mazowsza w Płocku

You are currently viewing 12 sierpnia II turniej o Grand Prix Mazowsza w Płocku

Klub Sportowy Bogoria Grodzisk Mazowiecki wraz z klubem MLUKS Nadwiślanin Płock zaprasza na drugi turniej eliminacyjny o Grand Prix Mazowsza. Zawody odbędą się w Szkole Podstawowej nr 20 w Płocku przy ulicy Korczaka 10 w sobotę 12 sierpnia.

Pierwsze zawody eliminacyjne odbyły się 8 lipca w Łaskarzewie. Rozgrywane były w czterech kategoriach wiekowych: dzieci do lat 18, , amatorzy (bez licencji pzts) oraz open. Wówczas najlepsi okazali się w poszczególnych kategoriach Wojciech Szymczak, Tomasz Osiński i Dawid Budzich. Tym razem turniej zostanie rozegrany w tych samych kategoriach oraz w kategorii weteranów powyżej 60 roku życia.

Drugi turniej jest zarazem ostatnim eliminacyjnym turniejem o Grand Prix Mazowsza. Na podstawie zawodów w Łaskarzewie oraz Płocku zostaną wyłonieni zawodnicy, którzy dostaną się do zawodów finałowych. Te zaplanowane zostały na 16 września, a odbędą się na hali sportowej przy ulicy Sportowej 29 w Grodzisku Mazowieckim. Dla najlepszych trzech zawodników każdej kategorii przewidziane są medale. Udział w turnieju w Płocku jest całkowicie bezpłatny. Początek rywalizacji zaplanowany jest na godzinę 10. Turniej open rozpocznie się o godzinie 13. Zapisy do turnieju przyjmowane są w dniu rozgrywek czyli 12 sierpnia (sobota). Cały cykl imprez o Grand Prix Mazowsza organizowany jest z okazji 25-lecia Samorządu Mazowieckiego.