Bogoria zagra z pretendentami do Mistrzostwa

You are currently viewing Bogoria zagra z pretendentami do Mistrzostwa

Bardzo ciekawie zapowiadają się mecze Dartom Bogorii Grodzisk Mazowiecki pod koniec września. We własnej sali tenisowej podopieczni trenera Tomasza Redzimskiegow ramach rozgrywek LOTTO Superligi 26 września (wtorek) podejmą KS Dekorglass Działdowo, oraz 30 września (sobota) Polski Cukier Gwiazdę Bydgoszcz.

To właśnie z tymi zespołami tenisiści Dartomu grali w dwóch ostatnich finałach LOTTO Superligi. W 2022 roku w Grodzisku Mazowieckim Bogoria wygrała 3:1 z Gwiazdą Bydgoszcz. W ostatnim sezonie z kolei grodziszczanie 3:0 w Poznaniu zwyciężyli Dekorglass Działdowo. W międzyczasie nasi zawodnicy zmierzą się również na wyjeździe z SBR Dojlidy Białystok (24 września o godzinie 18) oraz Global Pharmą Orlicz Suchedniów (28 września o godzinie 18).

Atrakcją dla kibiców będzie z pewnością obecność nowego nabytku klubu Japończyka Jina Takuya. Reprezentujący Kraj Kwitnącej Wiśni Takuya w zeszłym roku zwyciężył w rozgrywkach Bundesligi. Teraz zagra z silnymi rywalami w LOTTO Superlidze, by pomóc zespołowi wygrać ważne spotkania sezonu zasadniczego. Oprócz niego zagrają również Panagiotis Gionis, Miłosz Redzimski oraz wracający do zdrowia Marek Badowski. Oznacza to, że Bogoria do meczu z Dekorglassem i Gwiazdą przystąpi w najmocniejszym zestawieniu. Spotkania z czołówką zespołów LOTTO Superligi mogą pokazać na co stać tenisistów stołowych naszej drużyny w tym sezonie.

Wtorkowy mecz 26 września z Dekorglassem zaplanowany został na godzinę 18. Sobotni 30 września z ekipą z Bydgoszczy z kolei na 16. W składzie rywali również nie zabraknie gwiazd światowego formatu, które w swoim dorobku mają medale międzynarodowych imprez. Duże emocje i wysoki poziom gwarantowane. Warto sobie zarezerwować czas, by szczególnie w meczach domowych być razem z naszymi gladiatorami w sali tenisowej przy ulicy Sportowej 29.