Bogoria włączona do projektu Poland.Travel

You are currently viewing Bogoria włączona do projektu Poland.Travel

Zdjęcie: strona internetowa pot.gov.pl

W tym tygodniu dotarła do nas bardzo miła informacja. KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki dołączyła do rządowego programu Poland.Travel, dzięki czemu w rozgrywkach międzynarodowych będziemy dodatkowo promować nasz piękny kraj.

Poland.Travel to rządowy projekt współtworzony przez  Polską Organizację Turystyczną oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki mający na celu promocję naszego kraju przez sport i wsparcie polskich drużyn klubowych biorących udział w rozgrywkach na arenie międzynarodowej. Przypomnijmy, że Bogoria już niedługo rozpocznie zmagania w elitarnej Lidze Mistrzów, gdzie za przeciwników mieć będzie niemiecki TTC Neu Ulm oraz czeski HB Ostrov Havlickov Brod.

W najbliższym czasie w naszych mediach społecznościowych ukaże się wiele materiałów, w trakcie których będziemy przedstawiać walory okolic Grodziska Mazowieckiego. Oprócz Bogorii w programie znajdują się przedstawiciele innych dyscyplin sportowych. Wśród nich są tak znane marki, jak: Legia Warszawa, Raków Częstochowa, Industria Kielce, SPR Wisła Płock. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową Polskiej Organizacji Turystycznej, która znajduje się pod poniższym linkiem:

https://www.poland.travel/en