Marek Badowski pierwszym gościem magazynu LOTTO Superligi

You are currently viewing Marek Badowski pierwszym gościem magazynu LOTTO Superligi

We wtorek na kanale Youtoube LOTTO Superligi pojawił się pierwszy odcinek magazynu ligowego. Pierwszymi gośćmi byli Marek Badowski oraz Robert Floras.

Od dawna pośród fanów tenisa stołowego słychać było głosy, że środowisko kibicowskie potrzebuje programu traktującego o nowinkach ze świata LOTTO Superligi Tenisa Stołowego. Głód wiadomości na temat ulubionych krajowych drużyn i zawodników ligowych, ale również informacji ze świata tenisa stołowego, dawał się wszystkim we znaki.

Na wołania pasjonatów dyscypliny odpowiedzieli znani i lubiani, dziennikarze, komentatorzy i prezenterzy sportowi: Natalia Bąk i Marcin Cisowski. Oboje związani są z tenisem stołowym od lat. W pierwszym odcinku internetowego magazynu podsumowano wydarzenia pierwszych kolejek LOTTO Superligi oraz dokonano zapowiedzi najbliższych spotkań. Następnie kapitan Bogorii Marek Badowski opowiedział o swojej sytuacji zdrowotnej oraz nastawieniu przed najbliższymi meczami Bogorii. W sobotę i niedzielę podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego zawalczą o ligowe punkty z Oxynet Jarosław oraz ASTS Olimpią-Unią Grudziądz. Kolejny odcinek już w najbliższy wtorek o godzinie 20. Poniżej znajdziecie pierwszy odcinek magazynu LOTTO Superligi.