Miłosz i Jin zagrają w Słowenii

You are currently viewing Miłosz i Jin zagrają w Słowenii

Od jutra dwóch zawodników Bogorii Miłosz Redzimski oraz Jin Takuya rozpoczynają zmagania w turnieju WTT Feeder Otocec 2023. Pierwszym przeciwnikiem 17-letniego Miłosza będzie Jakub Dyjas.

Obaj tenisiści Bogorii zmagania rozpoczynają od turnieju głównego i pojedynku 1/32 finału. Losowanie zdecydowało, że Miłosz zagra z zawodnikiem Dekorglassu Działdowo Kubą Dyjasem. W przeszłości nasz wychowanek kilkukrotnie pokonywał już Dyjasa w meczach ligowych. Mecz ten odbędzie się w czwartkowy wieczór o godzinie 18.55. Zwycięzca tej gry w następnej rundzie zmierzy się prawdopodobnie z Andrej Gaciną, który w tym sezonie broni barw Oxynetu Jarosław. Aktualnie w światowym rankingu WTT Miłosz zajmuje 130. miejsce, zaś Dyjas 121.

Rywalem Jina Takuya z kolei będzie zawodnik rozstawiony Cedric Nuytinck. Leworęczny Belg to partner deblowy Dyjasa w zawodach międzynarodowych. W światowym rankingu WTT plasuje się na 90. pozycji. Japończyk, który reprezentuje Bogorię od tego sezonu swój pierwszy mecz w Słowenii rozegra również w czwartek o 18.20. Miłosz zagra również w Otocec w grze podwójnej, a jego partnerem będzie właśnie Jakub Dyjas. Ich rywalami w 1/8 finału będzie duet Ibrahim Gunduz/Andrea Puppo.