Miłosz ze srebrnym medalem WTT Feeder Ototec

You are currently viewing Miłosz ze srebrnym medalem WTT Feeder Ototec

Młody zawodnik Bogorii dotarł w Słowenii do swojego pierwszego seniorskiego finału zawodów międzynarodowych. Wraz z Jakubem Dyjasem wywalczyli srebrny medal gry podwójnej w finale ulegając Chińczykom Cao Wei/Xu Fei.

W drodze do finału niepokonany w tym sezonie w rozgrywkach LOTTO Superligi Redzimski i Dyjas pokonali trzy duety. Najpierw w 1/8 finału Andreę Puppo (Włochy) i Ibrahima Gunduza (Turcja) 3:0 w setach. Następnie w ćwierćfinale Xu Haidonga i Sun Wena (Chiny) także 3:0. W grze o finał z kolei okazali się lepsi od Johna Oyebode i Carlo Rossiego (Włochy) 3:1 w setach. W dzisiejszym finale w Ototec Biało-Czerwoni w Słowenii ulegli chińskiemu duetowi – Coa Wei/Xue Fei 0:3 (2:11, 9:11, 3:11). Co ciekawe to pierwszy międzynarodowy start Miłosza i zawodnika Dekorglassu w turnieju międzynarodowym.

Co ciekawe obaj zagrali ze sobą w 1/32 finału turnieju singlowego. W tym meczu górą był Miłosz w stosunku 3:2 w setach. Po tym cennym zwycięstwie wychowanek Bogorii uległ w 2. rundzie zawodów innemu zawodnikowi występującemu w I lidze Andrej Gacinie 0:3 w setach. Warto również wspomnieć, że grodziski tenisista stołowy w tym samym turnieju dotarł również do ćwierćfinału gry mikstowej wraz z Zuzanną Wielgos. Miłosz z Bałkanów szybko wraca do Polski by we wtorek zagrać w meczu LOTTO Superligi. 7 listopada we wtorek Bogoria we własnej sali tenisowej przy Sportowej 29 podejmie Petralanę Polonię Bytom. Początek tego meczu o godzinie 18. Wstęp na mecz jest bezpłatny.