Miłosz Redzimski pewny medalu w Mistrzostwach Świata

You are currently viewing Miłosz Redzimski pewny medalu w Mistrzostwach Świata

Duży sukces wychowanka Bogorii. W trakcie trwających Mistrzostw Świata do lat 19 Miłosz awansował już do półfinału gry podwójnej oraz 1/8 finału singla. A to jeszcze nie koniec. Dziś 17-latek rozegra kolejne gry w Novej Goricy.

Awans do półfinału gry deblowej wraz z Japończykiem Keishi Hagiharą już gwarantuje Miłoszowi medal Mistrzostw Świata. Polsko-Japoński duet w ćwierćfinale Mistrzostw Świata pokonał Francuzów Flavien Cotton/Hugo Deschamps 3:0 w setach. Wcześniej w 1/8 finału Miłosz i Hagihara pokonali Chana Baldwina/Amirmahdi KESHAVARZI również 3:0. W grze o finał poprzeczka postawiona będzie jeszcze wyżej. Rywalami w piątek o godzinie 17.30 będą Chińczycy Wen Rubio/Lin Shidong.

Dla Miłosza to już trzeci medal w Młodzieżowych Mistrzostwach Świata. Co więcej zawodnik Bogorii cały czas jest również w grze o medal w turnieju indywidualnym. W 1/16 finału otrzymał walkowera od zawodnika z Nigerii Muizza Adegoke. Teraz w walce o ćwierćfinał po drugiej stronie stołu ponownie czekać będzie Hugo Deschamps. Mecz Redzimskiego z reprezentantem Trójkolorowych zaplanowany został również na 1 grudnia o godzinie 13.15. Wszystkie wyniki zdolnego zawodnika Bogorii możecie śledzić pod poniższym linkiem: