W niedzielę mecz o Final Four

You are currently viewing W niedzielę mecz o Final Four

17 grudnia o godzinie 17 w niemieckim Ulm Dartom Bogoria zawalczy o awans do grona najlepszych czterech drużyn Starego Kontynentu. W ostatnim meczu grupowym Ligi Mistrzów podopieczni trenera Redzimskiego zawalczą z miejscowym TTC Neu.

Sytuacja w tabeli przed tą rywalizacją jest dosyć jasna i klarowna. Obie drużyny dwukrotnie pokonały wyraźnie trzeci zespół w grupie HB Ostrov. W pierwszym spotkaniu w Grodzisku Mazowieckim TTC Neu Ulm wygrało z Bogorią po dramatycznym spotkaniu 3:2. Oznacza to, że grodziscy gladiatorzy myśląc o awansie z pierwszego miejsca muszą wygrać na terenie rywali. Zadanie będzie o tyle trudne, że ekipa z Ulm ma swoich szeregach zawodników światowej klasy. Ponownie możemy się spodziewać, że wystąpi w składzie: Truls Moregard, Dima Ovtcharov oraz Aruna Quadri.

Zawodnicy trenera Tomasza Redzimskiego mają jednak za sobą niesamowity rok. Po raz kolejny wywalczyli tytuł Drużynowego Mistrza Polski. W Pucharze Europy dotarli do półfinału. Miłosz Redzimski oraz Panagiotis Gionis z miesiąca na miesiąc grają na coraz wyższym poziomie. Do tego poziom drużyny podniósł Jin Takuya, a do wysokiej formy wraca Marek Badowski. W ostatnim meczu roku grodziscy kibice mogą być pewni, że nasi tenisiści stołowi zrobią wszystko by wydrzeć rywalom awans we własnej hali. Już pierwszy mecz pokazał, że są wstanie pokonać w grach singlowych uznanych rywali. Będziemy mocno trzymać kciuki i oglądać niedzielną transmisję z Ulm, która będzie dostępna pod poniższym linkiem:

https://www.ettu.org/en/events/european-champions-league-men/schedule-results/