Jacek Mitas zwycięża w III Grand Prix Mazowsza Seniorów

You are currently viewing Jacek Mitas zwycięża w III Grand Prix Mazowsza Seniorów

Aż piątka młodych zawodników Bogorii stanęła na podium niedzielnego turnieju wojewódzkiego seniorów. Całe podium zajęli reprezentanci grodziskiego klubu w kategorii seniorów.

Turniej od początku odbywał się pod dyktando naszych młodych tenisistów. Bezkonkurencyjny w kategorii mężczyzn był Jacek Mitas. W wielkim finale pokonał swojego klubowego kolegę Kacpra Głazowskiego 3:0 w setach. W całym turnieju Jacek wygrał pięć spotkań. Dzięki niedzielnej wygranej uzyskał prawo startu w Grand Prix Polski Seniorów, które w ostatni weekend stycznia odbędzie się w Zielonej Górze. w Na trzecim stopniu podium stanął Wojtek Szymczak, który rozegrał świetne zawody, a w meczu o trzecie miejsce pokonał wyżej notowanego Roberta Czerneckiego.

Również w gronie kobiet, mieliśmy swoje trzy reprezentantki w półfinale. Ostatecznie na drugim miejscu uplasowała się Emilka Skuba. Emilka w drodze do finału 3:0 w setach pokonała swoje klubowe koleżanki Milenę Mirecką i Antoninę Zembowicz. W finale musiała jednak uznać wyższość Elizy Brzęczek. Brązowy medal trafił do wspomnianej Mileny, która w meczu o trzecie miejsce pokonała Zosię Śliwkę.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się nasi pozostali zawodnicy, którzy uplasowali się na miejscach:

5-8 Piotr Łącki, Antonina Zembowicz

9-12 Jakub Lis, Krzysztof Stąporek, Natasza Adamczyk

13-16 Kamil Sadowski

17-20 Dawid Budzich

21-24 Adam Stąporek

25-32 Tomek Fabisiak

Ponizej znajdziecie szczegółowe wyniki turnieju:

http://www.mzts.pl/…/iii-grand-prix-mazowsza-kategoria…/