Miłosz Redzimski rozpoczyna walkę w MME

You are currently viewing Miłosz Redzimski rozpoczyna walkę w MME

Dziś w Skopje rozpoczęły się Młodzieżowe Mistrzostwa Europy do lat 21. W stolicy Macedonii Północnej zawodnik Bogorii powalczy o medale w trzech konkurencjach: singlu, deblu i mikście.

Wychowanek naszego klubu powalczy o obronę mistrzowskiego tytułu w grze indywidualnej. Rok temu Miłosz w Sarajewie pokonał w finale Csabę Andrasa 4:1 w setach. W Skopje w grze singlowej zawodnik Dartom Bogorii rozstawiony jest z numerem 2, dlatego nie musi brać udziału w początkowych eliminacjach i do turnieju przystępuje od drugiej fazy. Również z numerem 2 Redzimski rozstawiony jest w grze deblowej, gdzie stworzy duet z Maciejem Kubikiem. Również w tej konkurencji Polacy znajdują się w gronie głównych faworytów do tytułu.

Jeśli chodzi o grę mieszaną, to partnerką Miłosza będzie Zuzanna Wielgos. Do miksta przystępować będą oni jako turniejowa trójka. W zeszłym roku w Sarajewie wywalczyli brązowy medal. W każdej z konkurencji 17-letni Redzimski będzie przystępował od fazy gdy w turnieju będzie “32” zawodników. W turnieju singla w drugiej fazie zawodnicy będą podzieleni na 8 grup po 4 zawodników. Dwóch najlepszych awansuje do 1/8 finału, od tej fazy turniej będzie odbywać się systemem pucharowym. Jeśli chodzi o deble i miksty cały turniej rozgrywany będzie systemem pucharowym.