Mecz Dartom Bogorii w TVP Sport

You are currently viewing Mecz Dartom Bogorii w TVP Sport

Jutrzejszy mecz Ćwierćfinałowy Pucharu Europy pomiędzy Dartom Bogorią, a LOTTO Polskim Cukrem Bydgoszcz na żywo będzie transmitowany w otwartej telewizji TVP Sport. Początek rywalizacji o godzinie 17.

Wszyscy kibice czekają na pierwsze spotkanie Grodziskich Gladiatorów w nowym roku. Tym bardziej, że przy stole będzie można zobaczyć świeżo upieczonego Dwukrotnego Młodzieżowego Mistrza Europy Miłosza Redzimskiego. Tenisista Bogorii dopiero co przyleciał ze Skopje i już udał się z zespołem do Bydgoszczy. Oprócz Miłosza przeciwko Gwieździe zagrał Panagiotis Gionis oraz Marek Badowski. Popularny Bany też ma za sobą świetny start w Grand Prix Polski Seniorów, które zdecydowanie wygrał w Zielonej Górze.

Jutrzejsi gospodarze przystąpią do rywalizacji z Bogorią w czteroosobowym składzie Arutr Grela, Vladislav Ursu, Leonardo Mutti oraz Taku Takakiwa. Na jaką trójkę zdecyduje się trener Patryk Jendrzejewski dowiemy się tuż przed spotkaniem. Transmisja w TVP Sport rozpocznie się o godzinie 16.55 i będzie kolejną doskonała okazją do promocji tenisa stołowego w naszym kraju.