W Czwartek Rewanż Ćwierćfinału Pucharu Europy

You are currently viewing W Czwartek Rewanż Ćwierćfinału Pucharu Europy

8 lutego o godzinie 18.30 w sali tenisowej przy ulicy Sportowej 29 Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki zagra drugi rewanżowy mecz Ćwierćfinału Pucharu Europy przeciwko Polski Cukier Gwieździe Bydgoszcz. Wstęp na mecz jest bezpłatny.

Pierwszy mecz przed tygodniem bydgoszczanie zwyciężyli 3:2. Oznacza to, że wynik dwumeczu jest sprawą całkowicie otwartą i zapowiadają się ogromne emocje. W porównaniu do pierwszego meczu do składu Bogorii wraca Japończyk Jin Takuya. Dzięki temu trener Tomasz Redzimski ma większe pole manewru przy doborze składu. Bardzo dobry mecz w Bydgoszczy rozegrał Marek Badowski, który zwyciężył bez straty seta Taku Takakiwę. W ostatnim czasie sporo startów mają liderzy Miłosz Redzimski oraz Panagiotis Gionis. Obaj jednak przed grodziską publicznością potrafią wygrać z każdym zawodnikiem na świecie.

Ekipa Gwiazdy prawdopodobnie przyjedzie do Grodziska Mazowieckiego w takim samym składzie jak w pierwszym meczu. Kluczem do sukcesu Bogorii może być recepta na zatrzymanie Vladislava Ursu, który wygrał oba single w Bydgoszczy. W składzie Gwiazdy będą również Takakiwa oraz Artur Grela. Grodziszczanie aby uzyskać awans do półfinału Pucharu Europy muszą zwyciężyć w stosunku 3:0 lub 3:1. Ewentualny triumf 3:2 spowoduje, że będziemy mieli dogrywkę, w której trzej zawodnicy rozegrają ze sobą po jednym secie. Bardzo liczymy, że pomożecie naszym Gladiatorom w uzyskaniu awansu do upragnionego półfinału przychodząc w czwartkowy wieczór do Hali Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej przy Sportowej 29.