Do Francji po pierwszy krok w stronę Finału

You are currently viewing Do Francji po pierwszy krok w stronę Finału

Już dziś punktualnie o godzinie 19.30 Dartom Bogoria rozpoczyna walkę w półfinale Pucharu Europy. Pierwszy mecz przeciwko AS Pontoise Cergy rozgrywany jest we Francji.

W wyjazdowej rywalizacji z ławki drużynę będzie wspierał trener Tomasz Redzimski. W składzie zaś znaleźli się Panagiotis Gionis, Jin Takuya oraz Michał Gawlas. Ze względu na urazy zagrać nie mogą Miłosz Redzimski oraz świeżo upieczony Mistrz Polski w grze mieszanej Marek Badowski. Gospodarze bardzo dobrze radzą sobie w tym sezonie w rozgrywkach ligowych. Podobnie jak Bogoria w LOTTO Superlidze przewodzą we francuskiej Pro A (38 pkt w 13 spotkaniach). Transmisja z dzisiejszego meczu dostępna jest pod poniższym linkiem:

https://www.ettu.tv/en-int/livestream/as-pontoise-cergy-ks-dartom-bogoria-grodzisk-mazowiecki/1715004

W swoim składzie Pontoise ma bardzo dobrych zawodników, na czele z Marcosem Freitasem i Lim Jonghoonem. Obaj leworęczni zawodnicy prawdopodobnie jednak nie zagrają przeciwko Bogorii ponieważ biorą udział w turnieju WTT Champions. Zawody te rozgrywane są w Korei Południowej. Osłabieni rywale jednak mają szeroki skład i zrobią zapewne wszystko by uzyskać w swojej hali jak najlepszy wynik. W fazie ćwierćfinałowej zespół z Francji wyeliminował Global Pharmę Orlicz Suchedniów, również nie grając w najmocniejszym zestawieniu. Drugi mecz rewanżowy został zaplanowany na 29 marca o godzinie 18 w sali tenisowej Bogorii przy ulicy Sportowej 29. Nasi tenisiści wraz z trenerem Tomkiem bardzo liczą na wasz doping i wsparcie. Dlatego spotykamy się w Wielki Piątek i wspólnie walczymy o drugi w historii finał Pucharu Europy.