Przed Bogorią kluczowe mecz

You are currently viewing Przed Bogorią kluczowe mecz

Ćwierćfinał LOTTO Superligi oraz Finał Pucharu Europy. To plan tenisistów stołowych Dartom Bogorii na najbliższe dni. W ten weekend zostanie rozegrany dwumecz z Oxynet Jarosław w Superlidze, w następnym tygodniu z kolei finałowa rywalizacja z Dekorglassem Działdowo.

Już w piątek 19 kwietnia grodziscy zawodnicy zagrają w Jarosławiu pierwszy mecz fazy play-off. Początek rywalizacji o godzinie 18. Rewanż w sali tenisowej przy Sportowej 29 w niedzielę 21 kwietnia o godzinie 16. Wstęp na mecz jest bezpłatny. Wiem już, że do kluczowych meczów sezonu Bogoria przystąpi w składzie: Panagiotis Gionis, Marek Badowski, Michał Gawlas i Miłosz Redzimski. Grodziscy fani czekają szczególnie na Miłosza Redzimskiego, który w drugiej części sezonu głównie gra w turniejach międzynarodowych. Świetnie w ostatnich meczach prezentowali się natomiast Panos i kapitan Marek.

W fazie zasadniczej Bogoria tylko raz mierzyła się z zespołem z Podkarpacia zwyciężając 3:0. Oxynet w swoich szeregach ma bardzo dobrych zawodników, na czele z Aruną Quadrim, Andrej Gaciną czy Lubomirem Pistejem. Jeszcze większe emocje będą towarzyszyć finałowej rywalizacji Pucharu Europy z Dekorglassem Działdowo. Dartom Bogoria po raz pierwszy w swojej historii może sięgnąć po zwycięstwo w rozgrywkach międzynarodowych. Tylko raz do tej pory graliśmy w finale tego pucharu w sezonie 2012/2013. Dlatego już sam awans do finału jest wydarzeniem historycznym. Pierwszy mecz w grodziskiej sali odbędzie się 25 kwietnia o godzinie 19.30. Bilety na to spotkanie będą sprzedawane w trakcie niedzielnego meczu z Jarosławiem, oraz będą do nabycia w biurze klubu, które znajduje się również przy ulicy Sportowej 29 (koszt biletu 30 zł). Rewanż w Działdowie w sobotę 27 kwietnia o godzinie 17. Klub Bogoria organizuje bezpłatny wyjazd na ten mecz, a zapisywać się na niego będzie można również w trakcie niedzielnego spotkania.