Półfinałowy mecz Bogorii w TVP Sport

You are currently viewing Półfinałowy mecz Bogorii w TVP Sport

Już dziś o godzinie 16 Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki zagra swój pierwszy mecz Półfinału LOTTO Superligi. Rywalem będzie Petralana TTS Polonia Bytom. Transmisja tego spotkania dostępna będzie na kanale TVP Sport.

Grodziszczanie na Śląsk wybrali się w składzie Miłosz Redzimski, Marek Badowski oraz Jin Takuya. Z powodu absencji zdrowotnej w rywalizacji z Polonią nie zagra Panagiotis Gionis. W trakcie ostatnich eliminacji do Igrzysk Olimpijskich Panos nabawił się drobnego uraz ścięgna Achillesa, która wyklucza go z gry na najbliższe parę tygodni. Na szczęście na tydzień przed meczem do Polski przyleciał Japończyk Takuya, który jest w dobrej formie gotowy na półfinałową rywalizację, podobnie jak Miłosz i Marek.

Gospodarze z Bytomia do meczu przystąpią w swoim najmocniejszym składzie Victor Brodd, Patryk Chojnowski i Patryk Zatówka. W sezonie zasadniczym Dartom Bogoria dwukrotnie wygrywała (3:1 we własnej hali oraz 3:0 na wyjeździe). Na podobny wynik w dzisiejszej rywalizacji liczą kibice Bogorii oraz zawodnicy trenera Pawła Fertikowskiego. Rewanż w grodziskiej sali tenisowej już w najbliższy piątek o godzinie 18. Wówczas rozstrzygnie się, która drużyna awansuje do wielkiego finału LOTTO Superligi. Promocje do meczu o tytuł uzyska lepsza drużyna w dwumeczu. Wstęp na piątkowy mecz jest bezpłatny.