Dartom Bogoria blisko finału LOTTO Superligi

You are currently viewing Dartom Bogoria blisko finału LOTTO Superligi

Tenisiści stołowi Bogorii pewnie 3:0 pokonali TTS Petralanę Polonię Bytom w pierwszym meczu półfinału LOTTO Superligi. Mecz rewanżowy już w najbliższy piątek o godzinie 18. Wstęp na mecz jest bezpłatny.

Wtorkowy mecz w Bytomiu od samego początku potoczył się po myśli zawodników trenera Pawła Fertikowskiego. Świetną grę na samym początku zaliczył świeżo upieczony olimpijczyk Miłosz Redzimski. 17-letni wychowanek po bardzo dobrej grze zwyciężył 3:0 w setach Patryka Chojnowskiego. Prowadzenie w meczu podwyższył Marek Badowski. Kapitan Bogorii kolejny raz udowodnił, że im dłużej trwa ten sezon tym jest w lepszej formie. Jego rywal leworęczny Victor Brodd to jeden z trudniejszych przeciwników w całej Superlidze, a Marek pokonał go przekonywująco 3:1 w setach.

Kropkę nad i postawił awaryjnie ściągnięty z Japonii Jin Takuya. Jin tylko w trzecim secie miał problemy z grą Patryk Zatówki, którego przegrał 12:14. W pozostałych trzech dominował przy stole, dając grodziskiej ekipie świetną zaliczkę przed meczem rewanżowym. Aby awansować do wielkiego finału tenisistom Bogorii wystarczy wygrać jeden pojedynek singlowy w meczu rewanżowym. Organizatorzy serdecznie zapraszają na salę tenisową mieszczącą się przy ulicy Sportowej 29 w piątek 31 maja o godzinie 18. Liczymy, że wspólnie będziemy mogli świętować awans do wielkiego finału LOTTO Superligi. Ten zostanie rozegrany 23 czerwca o godzinie 13.

Petralana TTS Polonia Bytom – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki 0:3
Patryk Chojnowski – Miłosz Redzimski 0:3
Viktor Brodd – Marek Badowski 1:3
Patryk Zatówka – Jin Takuya 1:3