22 czerwca Finał LOTTO Superligi- Bądźcie z nami

You are currently viewing 22 czerwca Finał LOTTO Superligi- Bądźcie z nami

Szeligi koło Warszawy będą gospodarzem finałowego meczu Superligi pomiędzy Dartom Bogorią Grodzisk Mazowiecki, a Dekorglassem Działdowo. Mecz o tytuł najlepszej drużyny w kraju odbędzie się w sobotę 22 czerwca o godzinie 16.

Bogoria o 10 tytuł Drużynowego Mistrza Kraju powalczy w sali Studia Transcolor przy ulicy Szeligowskiej 48 (miejscowość Szeligi). Po raz drugi z rzędu podopieczni trenera Pawła Fertikowskiego powalczą w finale LOTTO Superligi z Dekorglassem Działdowo. Grodziscy gladiatorzy mają do wyrównania porachunki z Dekorglassem w tym sezonie. Obie te drużyny spotkały się w finale Pucharu Europy i tam górą była drużyna z Działdowa. W rozgrywkach krajowych to jednak Bogoria dominuje w ostatnich latach, zwyciężając dwa razy z rzędu rozgrywki LOTTO Superligi.

Oba zespoły do meczu przystąpią w swoich najmocniejszych składach. Trener Paweł będzie mógł liczyć 22 czerwca na Miłosza Redzimskiego, Panagiotisa Gionisa, Jina Takuya oraz kapitana Marka Badowskiego. Dekorglass do Warszawy przyjedzie w składzie Jonathan Groth, Jakub Dyjas oraz Kaii Konishi. Bogoria organizuje trybunę kibicowską dla fanów klubu. Aby zarezerwować sobie miejsce należy skontaktować się z Dominikiem Wieczorkiem pod adresem mailowym: dominik.wieczorek@bogoriagrodzisk.pl lub numerem telefonu: 695-450-088.