Klub Sportowy Bogoria Grodzisk Mazowiecki ogłasza nabór na nowy rok szkolny 2023/2024. Zajęcia rozpoczęły się od 18 września, ale cały czas można dołączać do grup prowadzonych przez naszych trenerów. 

Informacje i zapisy: trener Adam Białek
tel.: 504115902,
e-mail: adam.bialek@bogoriagrodzisk.pl

Zajęcia odbywać się będą dwa lub trzy razy w tygodniu. Dzieci mogą uczestniczyć w treningach w halach przy ulicy: Westfala 3a oraz Sportowej 29. Niezależnie od poziomu umiejętności oraz wieku można dołączyć do tych zajęć w każdym momencie. Wystarczą dobre chęci i zapał do pingla 🙂

Równocześnie wystartują również zajęcia dla młodszych, które prowadzić będzie trenerzy Ola, Adam i Adrian. Zapraszamy osoby z rocznika 2014 i młodszy. Oprócz tego trener Adam  zaprasza na swoje zajęcia w szkole podstawowej nr 6. One również przeznaczone są dla dzieci w różnym wieku.. Wszyscy trenerzy mają kursy instruktorskie trenera tenisa stołowego oraz są wykwalifikowani do pracy z dziećmi.

A dlaczego warto by Twoje dziecko rozpoczęło treningi w naszej Akademii Tenisa Stołowego Bogorii? Tenis stołowy doskonali  u dzieci koordynację, zwinność a także rozwija koncentrację od najmłodszych lat. Tak by dzieci miały łatwość uprawiania tej dyscypliny sportu dla najmniejszych zapewniamy specjalnie obniżane stoły oraz rakietki ze zmniejszoną rączką. Nasze grupy liczą maksymalnie 10 osób na jednego trenera (często mniej). Dążymy do tego, żeby utrzymać jak najwyższą jakość. Przede wszystkim dbamy o to, żeby dzieci czuły się komfortowo podczas zajęć.

 Więcej informacji można uzyskać u trenera Adama Białka, który jest odpowiedzialny za grupy naborowe w naszej Akademii Tenisa Stołowego. Aktualnie we wszystkich grupach w klubie trenuje około 150 dzieci.