Adam Białek

ur. 19.01.1993

Magister Zarządzania Organizacją Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył kurs instruktora tenisa stołowego w Polskim Centrum Rekreacji Ruchowej. Od najmłodszych lat związany z klubem Bogoria Grodzisk Mazowiecki jako zawodnik, gdzie pod okiem trenera Dariusza Budzicha wygrywał m.in Mistrzostwa Mazowsza w kategorii Młodzików i Kadetów oraz zajmował wysokie miejsca w turniejach ogólnopolskich. Od 2015 roku zaczął współpracę z naszym klubem również jako trener

Paweł Fertikowski

ur. 12.11.1990

Jeszcze do niedawna czynny zawodnik występujący w rozgrywkach LOTTO Superligi. W swoim dorobku ma 2 tytuły Drużynowego Mistrza Polski w drużynie Bogorii. To właśnie z zespołem Bogorii docierał do finału Pucharu ETTU. Z barwach Dekorglassu Działdowo sięgał po Puchar ETTU. Ćwierćfinalista Mistrzostw Świata Seniorów w grze mieszanej. Jako trener pracuje z Żakami i Młodzikami należącymi do czołówki kraju w swoich kategoriach wiekowych.

Zbigniew Grześlak

ur. 13.09.1985

Medalista Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych począwszy od Młodzika do Młodzieżowca. Jeszcze do niedawna zawodnik I drużyny Bogorii z którą w sezonie 2016/2017 sięgnął po tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Przed przyjściem do Bogorii występował w Ekstraklasie Mężczyzn w zespole GLKS-u Nadarzyn. Jako trener prowadził kilkukrotnie reprezentantów Polski Kadetów na zawodach międzynarodowych. Jest również trenerem kadry Mazowsza i absolwentem Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej.

Adrian Majchrzak

ur. 08.11.1999

Trener Adrian jest wychowankiem klubu Bogoria. W przeszłości był czołowym zawodnikiem Polski w kategoriach młodzieżowych. W swoim dorobku ma medale Mistrzostw Polski Kadetów i Młodzików. Aktualnie jest grającym kapitanem trzeciego zespołu występującego w rozgrywkach II ligi. Jest bardzo lubiany przez dzieci i młodzież w każdym wieku.

Aleksandra Falarz

ur.24.01.1996

  • Wicemistrzyni Polski w deblu 2016
  • Brązowa Medalistka Mistrzostw Polski w deblu 2019
  • Mistrzyni Polski Juniorek w singlu, deblu i drużynie 2014
  • Wicemistrzyni Polski w mikście 2014
  • Najlepsza zawodniczka I ligi kobiet w sezonie 2019/2020