Panagiotis Gionis w najlepszej 16 Zagreb Open

Dzięki dwóm dzisiejszym zwycięstwom Panos awansował do trzeciej rundy turnieju w Chorwacji. Start w międzynarodowych Mistrzostwach Chorwacji na drugiej rundzie zakończył Daniel Górak

Obydwaj zawodnicy Bogorii, którzy byli rozstawieni w turnieju singlowym zwycięsko wyszli ze swoich pierwszych pojedynków. Daniel pokonał 4:2 Francuza Romaina Ruiza. Jeszcze pewniej swoje spotkanie w stosunku 4:0 w setach z zawodnikiem gospodarzy Viekoslavem  Zovko wygrał Gionis. Grek kontynuował swoją zwycięską passę również w drugim pojedynku, w którym ponownie 4:0 w setach pokonał on Oleksandra Diduha. Sztuka ta nie udała się Górze, który 0:4 uległa Potrugalskiemu Mistrzowi Europy z 2015 roku w drużynie Joao Monteiro. W jutrzejszej walce o awans do ćwierćfinału Panos zagra z nadzieją chorwackiego tenisa stołowego Tomislavem Pucarem. Mecz ten zaplanowany jest na jutro na godzinę 12.20. Turniej Zagreb Open jest doskonałą okazją dla zawodników Bogorii na przygotowanie się do najważniejszych spotkań Lotto Superligi. Już 12 maja Bogoria na wyjeździe zmierzy się w Działdowie z miejscowym Dekorglassem, który przewodzi tabeli Lotto Superligi.