REGULAMIN

 X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO PINGLA CUP

 

1.Organizatorzy:

– KS BOGORIA GRODZISK MAZOWIECKI

Partnerzy :

– Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grodzisku Mazowieckim

– Gmina Grodzisk Mazowiecki

– Firma MPM agd S.A. – sponsor nagród w konkursach turniejowych

– Stiga – sponsor techniczny KS Bogoria

2.Biuro zawodów czynne w
dniach:

7 czerwca 2024 r. (piątek 18:00– 20:00);

8 czerwca 2024 r. od godz. 8.00

9 czerwca 2024 r. od godz. 8.00

adres: KS Bogoria, ul. Sportowa 29,05-825 Grodzisk Maz.

www.bogoriagrodzisk.pl/pinglacup

informacji udziela:

Adam Białek tel. Kom. 504115902

Edyta Skoczeń tel. kom. 507 011 077

3.Miejsce rozgrywek:

Hala Sportowa ul. Sportowa 29, 05-825 Grodzisk Maz.

4.Sprzęt

08.06
– Turniej Skrzatek i Skrzatów + gra podwójna 16 obniżanych stołów firmy POLSPORT oraz Tibhar piłeczki: Plastikowe białe Stiga Perform

09.06
– Turniej Żaczek i Żaków + gra podwójna 12 profesjonalnych stołów firmy Stiga i Tibhar; piłeczki: Plastikowe białe Stiga Perform

5.System rozgrywek

Eliminacje rozgrywane będą w 3-6 osobowych grupach w systemie każdy z każdym. Do turnieju głównego awansuje 32 zawodników z eliminacji. Zawodnicy, którzy nie awansują do turnieju głównego rozegrają turniej pocieszenia. Wszystkie gry rozgrywane będą do trzech wygranych setów. Półfinały oraz finał rozegrane zostaną w polu gry z czerwona podłogą tzn. w warunkach w jakich rozgrywane są mecze Superligi i Europejskiej Ligi Mistrzów.

 Gry podwójne

Obowiązuje system pucharowy (przegrana para odpada). W turnieju może wziąć udział dwójka dzieci z danej kategorii wiekowej niezależnie od płci (tzn. debel lub mikst)-chłopcy i dziewczynki będą rywalizować w tym samym turnieju. Turniej rozgrywany będzie systemem chińskiej Superligi- do 2 wygranych setów, ewentualny 3 set do 7 punktów.

*organizator zastrzega modyfikację systemu rozgrywek w zależności od ilości uczestników.

6.Zgłoszenia

Prawo do udziału w zawodach w kategorii Skrzat mają dzieci urodzone w 2015 roku i młodsze. Prawo do udziału w zawodach w kategorii Żak mają dzieci urodzone w 2013 roku i młodsze.

Zgłoszenia do Turnieju należy dokonać wypełniając formularz zgłoszeniowy (https://bogoriagrodzisk.pl/pingla-cup/zapisz-sie/). Zgłoszenia przyjmujemy do 26 Maja do godziny 24:00
Potwierdzenie wykonania przelewu należy wysłać (do 26 maja 2024 roku do godz. 24:00) na adres e-mail: pinglacup@bogoriagrodzisk.pl.

PRAWO DO UDZIAŁU W TURNIEJU MA ŁĄCZNIE 128 ZAWODNICZEK I ZAWODNIKÓW W KAT. SKRZAT ORAZ 128 ZAWODNICZEK I ZAWODNIKÓW W KAT. ŻAK, DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!!! DO TURNIEJU W KAT. ŻAK W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI PRZYJMOWANE BĘDĄ ZGŁOSZENIA ZAWODNIKÓW/CZEK URODZONYCH W 2013  I 2014 R.

8.Wyżywienie

UWAGA !

Obiad w stołówce przy hali sportowej – koszt 35zł, Płatność w dniu zawodów!

Osoby zainteresowane zamówieniem obiadu prosimy o przesłanie zamówienia podając:  imię  i nazwisko , ilość obiadów, data, jeśli potrzebna będzie faktura  proszę o dane do faktury,  adres mailowy edyta.skoczen@bogoriagrodzisk.pl, tel.507011077

OBIADY będą przygotowane przez firmę zewnętrzną, więc nie będzie możliwości domówienia obiadów  na miejscu. W dniu 8 czerwca i 9 czerwca będzie można dokonać wcześniej zapłaty za obiady w biurze zawodów od godziny10:00.

9.Zakwaterowanie

Organizator poleca następujące obiekty noclegowe:

Hotelik „Stary Młyn” –www.hotelikstarymlyn.pl

Hotel “Cyprus” – www.hotel-cyprus.pl Hotel

– Hotel “Gospoda u Czwarnów” – www.uczwarnow.com

Hotel „Norbit” – www.hotelik.waw.pl

 

 

10.Zasady finansowania

Koszty organizacyjne pokrywają organizatorzy. Pakiet startowy – 70 zł w grze pojedynczej skrzat i żak, 40 zł od pary w grach podwójnych.

11.Nagrody

Zawodniczki i zawodnicy, którzy zajęli 1, 2 i 3-4 miejsce w turnieju głównym otrzymują medale, puchary, nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

12. Transmisja

Transmisja przeprowadzona zostanie z dwóch głównych stołów, od gier ćwierćfinałowych. Pojedynki od fazy ćwierćfinałowej będą transmitowane na żywo
przez Facebook lub Youtube Klubu Sportowego Bogoria Grodzisk Mazowiecki.