Ligowe terminarze

Borussia Duesseldorf w Lidze Mistrzów i Odra Miękinia w superlidze – to pierwsi rywale Dartomu Bogorii w zbliżającym się sezonie 2015/2016.

Nową kampanię rozgrywkową podopieczni Tomasza Redzimskiego inaugurują już w piątek 21 sierpnia (godz. 19.30) w Duesseldorfie, gdzie już "tradycyjnie" zmierzą się z Borussią w meczu 1. kolejki Ligi Mistrzów. Kolejny występ w fazie grupowej to również wyjazdowe spotkanie w czeskiej Ostrawie z zespołem Sten Marketing HB (9-11 października). Pierwszy "domowy" mecz naszej drużyny w Lidze Mistrzów to konfrontacja z Chartres ASTT w końcówce października.

Jubileuszowy dziesiąty sezon Wschodzący Białystok Superligi wicemistrzowie Polski rozpoczną od meczu w Miękinii z beniaminkiem rozgrywek Odrą KGHM Metraco (8 września). Cztery dni później czarno-czerwoni podejmą we własnej hali AZS Politechnikę Rzeszów. Szlagier superligi z Olimpią-Unią Grudziądz zostanie rozegrany dopiero w 11. kolejce – 15 grudnia, a jego gospodarzem będzie nasz klub.

Łącznie w pierwszej rundzie Wschodzący Białystok Superligi Dartom Bogoria przed własną publicznością zagra pięć meczów. W nadchodzącym sezonie drużyny czekają dwie rundy po 11 kolejek, po których nastąpią półfinały play-off (mecz i rewanż) oraz finał – jeden mecz na neutralnym terenie. Do zdobycia w sezonie zasadniczym jest aż 66 punktów.

W najbardziej prestiżowej Lidze Mistrzów tenisiści stołowi z Grodziska Mazowieckiego rywalizować będą już szósty raz. Najlepszym wynikiem wciąż pozostaje ćwierćfinał osiągnięty trzykrotnie (2008/2009, 2011/2012 i 2014/2015).

Terminarz gr. D Ligi Mistrzów
Terminarz Wschodzący Białystok Superligi