3 lutego Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

You are currently viewing 3 lutego Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

Klub Sportowy Bogoria serdecznie zaprasza na turniej Akademii Tenisa Stołowego. Oprócz zmagań dzieci organizatorzy przygotują rywalizację dla uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 6 oraz Amatorskie Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego.

To kolejna akcja popularyzująca tenis stołowy w grodziskiej gminie i okolicach. Dodatkowo jest to świetna okazja do integracji środowiska, które jest blisko klubu sportowego Bogoria. Po raz kolejny trenerzy przygotują różne konkurencje zręcznościowe dla najmłodszych uczestników. Starsi wezmą udział w grze na punkty, a turniej rozgrywany będzie do dwóch porażek. Zawody będą rozgrywać się kategorii Młodzików i Kadetów.

Nowością będą turnieje dla uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Grodzisku Mazowieckim. Chcemy w ten sposób podziękować za świetną współpracę z władzami szkoły. Osoby pełnoletnie będą mogły się sprawdzić w Amatorskich Mistrzostwach Grodziska Mazowieckiego. Udział w tym turnieju mogą wziąć osoby, które nie posiadają licencji MZTS oraz PZTS. Młodzież trenująca wyczynowo oraz biorąca udział w turniejach ogólnopolskich zagra w turnieju Mistrzów. Najważniejsza informacja jest taka, że start w turnieju jest całkowicie bezpłatny. Zapisy do turnieju odbywają się w dniu turnieju do 15 minut przed startem różnych kategorii. Wszystkie godziny rozpoczęcia kategorii dostępne są na plakacie.