Ruszyły zapisy do Akademii Tenisa Stołowego

You are currently viewing Ruszyły zapisy do Akademii Tenisa Stołowego

Od 19 września ruszają zajęcia w naszej Akademii Tenisa Stołowego, które prowadzone są w prawie wszystkich szkołach na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki.

Zajęcia tenisa stołowego dedykowane są głównie dla dzieci w wieku od 5 do 9 lat. Jednak tak jak w poprzednich latach będzie utworzona grupa dla osób starszych, które w dalszym ciągu chcą poprawiać swoje umiejętności. Treningi prowadzone będą przez wykwalifikowanych trenerów klubu Bogoria Grodzisk Mazowiecki.

Sezon 2016/2017 będzie następnym w którym zajęcia będą prowadzone w Szkołach Podstawowych nr 1,2,4 oraz 6, jak również w Szkole Podstawowej w Adamowiźnie i Książenicach. Co roku w ramach naszej Akademii udział w treningach bierze, aż 100 dzieci z Grodziska Mazowieckiego i okolic. Klub dba o to, aby w każdej szkole zajęcia były prowadzone na najwyższym poziomie: małe grupy treningowe – max 10 osób; realizowany jest jednakowy program: „FUNdamenty – od marzenia do mistrzostwa”; specjalnie obniżane stoły do treningu najmłodszych, jak i dopasowane rakietki ze zmniejszoną rączką dla każdego dziecka.

 Zajęcia w każdej szkole prowadzone są dwa razy w tygodniu po półtorej godziny. Dzieci mają także możliwość dodatkowego uczestnictwa w zajęciach prowadzonych w innych szkołach bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Szczegółowy grafik zajęć Akademii ukaże się 12 września i na pewno będzie umieszczony na naszej stronie internetowej oraz klubowym Fanpagu na Facebooku. Więcej informacji można uzyskać u trenera Pawła Szelińskiego. Poniżej szczegółowy regulamin Akademii, a także informacje co do opłat.

Regulamin ATS Bogori

Decyzja zarządu w sprawie opłat