Bolesna porażka w Pucharze ETTU

You are currently viewing Bolesna porażka w Pucharze ETTU

Przegraną 0:3 zakończyło się starcie Bogorii w ćwierćfinale Pucharu ETTU przeciwko Stella Sport La Romagne. Rewanżowe starcie w Grodzisku Mazowieckim zostanie rozegrane 10 lutego o godzinie 19.

Bogoria przystępowała do starcia w La Romagne osłabiona brakiem Singapurczyka Gao Ninga, przez co nie była faworytem rywalizacji we Francji. Ekipa znad Atlantyku z kolei do ćwierćfinałowego starcia przystąpiła w swoim najmocniejszym zestawieniu z dwoma azjatyckimi zawodnikami Wei Shihao i Chen Tianyuanem. My z kolei wystąpiliśmy wczoraj w składzie Panagiotis Gionis, Daniel Górak i Artur Michalczyk. Najbardziej wyrównane było starcie Panosa z Chenem. Gionis zwyciężył w pierwszym secie 11:7. Również w pozostałych trzech setach toczyła się wyrównana walka jednak do tenisista drużyny z Francji ostatecznie odszedł od stołu jako zwycięzca 3:1.

W pozostałych pojedynkach zarówno Daniel Górak z Adrianem Crisanem, jak i nasz wychowanek Artur Michalczyk z Wei Shihao nie byli wstanie nawiązać ze swoimi przeciwnikami wyrównanej walki i przegrali swoje spotkanie 3:0 w setach. Wczorajsza porażka we Francji stawia Bogorię w bardzo trudnej sytuacji przed rewanżem w Grodzisku Mazowieckim, który zostanie rozegrany 10 lutego o godzinie 19. Na szczęście sport jest na tyle nieprzewidywalny, ze lubi niespodzianki, a zawodnicy Bogorii z pewnością będą walczyć do ostatniej piłki. Już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy na rewanż, który odbędzie się jak zawsze w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a.

Stella Sport La Romagne-Bogoria Grodzisk Mazowiecki 3:0
Wei Shihao-Artur Michalczyk 3:0 (11:2,11:7,11:4)
Chen Tianyuan-Panagiotis Gionis 3:1 (7:11,11:7,11:9,11:4)
Adrian Crisan-Daniel Górak 3:0 (11:8,11:5,11:7)