Czas na ćwierćfinał Pucharu Europy

Już 10 lutego o godzinie 19 Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki zmierzy się z fracuską drużyną Stella Sport La Romagne w ćwierćfinale Pucharu ETTU.
Po miesięcznej przerwie spowodowaną przerwą w rozgrywkach Lotto Superligi zawodnicy Bogorii wracają do własnej hali przy ulicy Westfala 3a, by powalczyć o awans do półfinału Pucharu ETTU. Zadanie nie będzie łatwe, bo do Grodziska Mazowieckiego przyjeżdża wicelider francuskiej Ligi Pro A. Dodatkowo drużyna z La Romagne wygrała pierwsze spotkanie 3:0, jednak w pierwszym spotkaniu nasza drużyna grała osłabiona brakiem Gao Ninga, który tym razem wystąpi w spotkaniu rewanżowym. Oprócz niego nie zabraknie również Panagiotisa Gionisa oraz Daniela Góraka. Drużyna gości prawdopodobnie przyjedzie w bardzo podobnym składzie w jakim występowała przed własną publicznością, na czele z dwoma Azjatami, Wei Shihao oraz Chen Tianyuan. Oprócz nich w składzie Stelli znajdują się Europejczycy Adrian Crisan, który w światowym rankingu ITTF zajmuje wysokie 58. Miejsce oraz Brice Olivier, która od wielu lat broni już barw zespołu z La Romagne.

Przed podopiecznymi trenera Tomasza Redzimskiego czeka bardzo trudne zadanie, jednak trzeba pamiętać, że Panos, Gao czy Daniel nieraz wychodzili z większych opresji i w swojej karierze mają wiele spotkań w których, udało im się odwrócić niekorzystny wynik pierwszego meczu. Aby awansować dalej nasz zespół musi zwyciężyć we własnej hali 3:0. Na pewno w wykonaniu tego zadania pomoże wasz gorący doping. Bilety na to ekscytujące spotkanie można nabyć w naszym biurze przy ulicy Westfala 3a, oraz tuż przed samym meczem. Wszystkich państwa serdecznie zapraszamy.