Zimowe obozy dochodzeniowe Akademii

Od zeszłego poniedziałku trwają obozy stacjonarne grup trenera Zbyszka Grześlaka, Pawła Szelińskiego oraz Adama Białka. Dzieci w ich trakcie mają możliwość do dwóch treningów dziennie.

Grupa trenera Zbyszka przygotowuje się do zbliżających turniejów wojewódzkich oraz ogólnopolskich (Grand Prix)  w naszej sali treningowej na ulicy Kilińskiego. W zeszłym tygodniu zajęcia wzmocniło trzech zawodników z Nadarzyna, którzy wysoko znajdują się w rankingach ogólnopolskich w swoich kategoriach wiekowych. W ramach wymiany część naszych zawodników wybrała się również na dwa dni trenować do Nadarzyna. W trakcie treningów główny nacisk położony został na technikę oraz pracę nóg. Nasi młodzi adepci trenują dwa razy dziennie z krótką przerwą po pierwszym treningu, dzięki czemu cały czas spędzają  razem, co dodatkowo wzmacnia ich integrację.

Grupy trenera Pawła i Adama z kolei rozpoczęły wspólne treningi w pierwszym tygodniu ferii, w pobliskiej sali w technikum na ulicy Kilińskiego 8c. Łącznie udział w treningach brało w pierwszym tygodniu 12 osób. Plan treningowy był bardzo podobny. Pierwszy trening rozpoczynał się od godziny 9 i trwał do 12, przy czym ostatnie pół godziny, był to trening fizyczny. Drugie zajęcia z kolei były nieco krótsze i trwały od 14 do 16. Między treningami na salę dowożone są pyszne obiady z restauracji Natolin (za które serdecznie dziękujemy) oraz wyświetlane są mecze najlepszych zawodników naszej dyscypliny. Nie brakuje również czasu na odpoczynek i regenerację na basenie oraz wspólne zabawy. Obecnie grupy te trenują w hali sportowej przy ulicy Westfala. Dodatkowo w zeszły czwartek i piątek swoją obecność treningi wszystkich grup zaszczycił trener Jerzy Grycan, pomysłodowcą programu Fundamenty, na którym trenują wszystkie dzieci w naszej Akademii. Przygotował on  zarówno dla naszych młodych adeptów, jak i ich trenerów analizy wideo, dzięki którym można było wyłapać niektóre niedociągnięcia techniczne naszych dzieci. Między

Cały czas również na naszej sali treningowej przy Kilińskiego trwają ferie z rakietką. Zajęcia prowadzone są od 12.30 do 14 i prowadzone są przez trenerów Jacka Witucha i Marcina Spurka. Frekwencja jak do tej pory jest doskonała, bo niemal wszystkie stoły są zajęte. Dlatego też wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

                                                   W wolnym czasie od treningów znalazł się również czas na regeneracją na basenie.