Doskonały mecz w Białymstoku i kolejna wygrana Bogorii

You are currently viewing Doskonały mecz w Białymstoku i kolejna wygrana Bogorii

Dartom Bogoria wygrał na wyjeździe z SBR Dojlidy Białystok 3:0 i awansował na pozycję lidera LOTTO Superligi. Świetny debiut w zespole z Grodziska Mazowieckiego zanotował Takuya Jin, który pokonał 3:0 w setach Asukę Machiego.

Niedzielne spotkanie, zaległe z 1 kolejki, przyciągnęło wielu kibiców do podlaskiej stolicy. Zawodnicy obydwu drużyn od samego początku stworzyli piękny tenisowy spektakl. Spektakl w który od samego początku lepsi byli podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego. Grek Panagiotis Gionis wyraźnie pokonał Wanga Zeng Yi, byłego zawodnika Bogorii. Tym samym Panos udowodnił, że na początku sezonu jest w bardzo dobrej formie.

Na 2:0 wynik meczu podwyższył Miłosz Redzimski, który pokonał Damiana Węderlicha 3:1 w setach . Najbardziej zacięty był 2 set, w którym zawodnik SBR Dojlid prowadził 10:7, rywal wyrównał, ale w grze na przewagi lepszy był Damian Węderlich. Odpowiedź Miłosza Redzimskiego była niesamowita, w 3 secie wygrywał już 10:0 i zwyciężył do jednego. Kropkę nad i postawił debiutujący w Bogorii Jin Takuya. Takuya zwyciężył wspomnianego Machiego 3:0 w setach. Bardzo przyjemnie patrzyło się na zaangażowanie i chęć do walki naszego nowego nabytku.

Wczorajszy mecz z Dojlidami był początkiem maratonu gier, jaki czeka naszych gladiatorów w najbliższym czasie. Do końca września zagramy jeszcze trzy spotkania w rozgrywkach LOTTO Superligi. Na początek ligowy hit. We wtorek o godzinie 18 Bogoria zagra z Dekorglassem Działdowo. Wszystkich kibiców zapraszamy do naszej sali tenisowej przy ulicy Sportowej 29.

SBR Dojlidy Białystok – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki 0:3
Wang Zeng Yi – Panagiotis Gionis 0:3 (7:11, 8:11, 8:11)
Damian Węderlich – Miłosz Redzimski 1:3 (3:11, 14:12, 1:11, 8:11)
Asuka Machi – Takuya Jin 0:3 (9:11, 5:11, 9:11)