Młodzicy Bogorii Mistrzami Województwa

Bezkonkurencyjna okazała się we wczorajszych Mistrzostwach Mazowsza drużyna naszych młodzików. Awans na Mistrzostwa Polski uzyskały również nasze Młodziczki, które wygrały turniej eliminacyjny.

Adepci naszej Akademii wystąpili w zawodach rozgrywanych w Warszawie w składzie Miłosz Redzimski, Szymon Wiśniewski i Adam Banasik. Z racji wysokiego miejsca w rankingu ogólnopolskim mieli oni zapewniony już start w Mistrzostwach Polski i rozegrali tylko dwa mecze o Mistrzostwo Województwo. W nich dwukrotnie pokonali swoich przeciwników 3:0, zapewniając sobie tytuł Mistrzów Mazowsza. Spory sukces osiągnęła również nasza drużyna młodziczek, która wygrywając turniej eliminacyjny awansowała do Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej. Sukces jest tym większy, że zarówno Zosia Śliwka jak i Tosia Zembowicz są jeszcze pierwszy rok Żaczkami i w Warszawie pokonywały przeciwniczki o trzy lata starsze. Ostatecznie uplasowały się one na bardzo wysokim czwartym miejscu. W turnieju eliminacyjnym Młodzików mieliśmy jeszcze dwie drużyny. Pierwsza z nich w składzie Mikołaj Giereło, Dawid Budzich i Krzysztof Stąporek zajęła miejsca 5-8. Z kolei Marcin Zieliński z Wiktorem Gilem uplasowali się w przedziale 9-12. Gratulacje dla naszych zawodników i trenerów Zbyszka i Pawła.