III edycja Pingla Cup 3-4 czerwca

  • Post category:Pingla Cup

Znamy już termin trzeciej edycji turnieju Pingla Cup. Tym razem turniej dla Skrzatów i Żaków w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się 3 i 4 czerwca.

Po raz kolejny klub Bogoria Grodzisk Mazowiecki przy wsparciu gminy Bogoria zdecydował się zorganizować ogólnopolski turniej Pingla Cup. Niewątpliwi to tej decyzji skłoniły nas pochlebne zdania uczestników, rodziców i trenerów z poprzednich dwóch lat. Również i ich podpowiedzi wzięliśmy sobie do serca i w tym roku na uczestników czeka oprócz sportowej rywalizacji moc innych atrakcji. Nie zabraknie oczywiście naszej ścianki z wywiadami, gdzie będziemy starali się przepytać każdego zawodnika, rodzica i trenera. Po raz kolejny będzie szansa zagrania z zawodnikami Lotto Superligi, dla wielu pewnie będzie to pierwsza taka możliwość w życiu. W tym roku planujemy także różne pokazy tenisowe, a oprócz tego odbędą się szkolenia z profesjonalnym psychologiem sportowym dla rodziców i trenerów.

W tym roku turniej dla Skrzatów odbędzie się na 16 obniżanych stołach. Dla wszystkich uczestników przewidziane są upominki a dla najlepszych zawodników nagrody. Na wszystkie dzieci będą czekać zdrowe poczęstunki, tak by dodały im również energii przy stole.Spotkania fazy finałowej będą się odbywać w warunkach w jakich występują na co dzień tenisiści Bogorii w Superlidze i Lidze Mistrzów ( mecze rozegrane zostaną w polu do gry z czerwona podłogą).