Wakacyjne obozy Bogorii

Wakacje rozpoczęte, ale nasza Akademia Tenisa Stołowego nie zamierza odpoczywać i dla wszystkich trenujących dzieci trenerzy przygotowali liczne treningi i obozy dochodzeniowe.

W tym tygodniu od jutra rozpoczynają się zajęcia które odbywać się będą w sali przy ulicy Kilińskiego 8a. Treningi prowadzone będą w następujących dniach i godzinach z trenerami Jackiem i Marcinem oraz trenerką Olgą:
wtorek 15-16.30
środa 13-14.30
czwartek 13-14.30
piątek 17-18.30

Następnie po krótkim odpoczynku dzieci będą miały możliwość w naszej corocznej akcji “Wakacje z rakietkę”, która odbywać się będzie w dniach 17-28 lipiec. Treningi prowadzone przez trenera Jacka Witucha w tych dniach odbywać się będą w godzinach 13-15. Więcej informacji co do zajęć można będzie uzyskać u trenera Jacka i Edyty Skoczeń (kontakt na plakacie).

 

Z kolei na sierpień nasi trenerzy przygotowali obozy dochodzeniowe, które odbywać się będą w trzech cyklach, od poniedziałku do soboty (pierwszy obóz dochodzeniowy od poniedziałku do piątku). Treningi prowadzone będę na hali sportowej przy ulicy Westfala 3a. Plan treningowy wszystkich obozów jest bardzo podobny. Dzieci rozpoczynają pierwszy trening o godzinie 9 i trwa on do godziny 12. Następnie jest przerwa w trakcie, które dzieciom dowożone są obiady. Drugi trening zaczyna się o godzinie 14 i kończy o godzinie 16. Zatem od godziny 9 do 16 dzieci są cały czas pod opieką trenerów. W sobotę dla dzieci przewidziane jest wyjście do kina albo na basem. Koszt jednego tygodnia treningowego wynosi około 100 zł. Więcej informacji można zdobyć u trenera Pawła Szelińskiego, koordynatora Akademii Tenisa Stołowego Bogorii. Poniżej dokładne daty obozów dochodzeniowych:

7-11.08
17-23.08
24.08-30.08