Już jutro Bogoria zacznie walkę w II części sezonu Lotto Superligi

Jutrzejszym spotkaniem we własnej hali ze Spójnią Warszawa Bogoria zainauguruje rozgrywki rundy rewanżowej sezonu zasadniczego Lotto Superligi. Początek tego starcia o godzinie 18.

Spotkanie w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a, awizowane jest jako Derby Mazowsza. Rywalizacja ta jest tym ważniejsza, że oba zespoły są bezpośrednimi rywalami w walce o czwarte miejsce w tabeli Lotto Superligi. Pozycja ta jest ostatnią dającą prawo startu w fazie Play-Off, gwarantującej przynajmniej brązowy medal w sezonie 2017/2018. Podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego mają rachunki do wyrównania z zespołem z Warszawy. W pierwszym meczu między tymi drużynami Spójnia wygrała 3:1. Wówczas jedyny punkt dla Bogorii zdobył Chuanxi, który pokonał Prezesa Klubu Krzysztofa Stępnia.

Zespół Bogorii do jutrzejszego pojedynku przystąpi w składzie: Daniel Górak, Pavel Sirucek, Han Chuanxi oraz Michał Bańkosz. Wszyscy nasi zawodnicy są zdrowi i żądni rewanżu za pierwsze spotkanie. Zespół Spójni zajmujący obecnie 4. miejsce w tabeli Lotto Superligi (tyle samo punktów ma nasza drużyna) do Grodziska Mazowieckiego prawdopodobnie przyjedzie w krajowym składzie: Patryk Chojnowski, Piotr Chodorski oraz Krzysztof Stępień. O tym kto będzie rządził na Mazowszu przekonamy się pewnie koło godziny 20. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na spotkanie i wsparcie naszego zespołu gorącym dopingiem w tym niezwykle ważnym starciu.